• PRODUCENT - ORTAL

Projektowanie ognia - od ponad 30 lat ORTAL jest światowej sławy projektantem i konstruktorem wysokiej jakości współczesnych bezramowych kominków gazowych.
ORTAL wyróżnia się niezwykłą dbałością o estetykę i opracowuje ekskluzywne technologie kominkowe. Kominki projektowane są zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami architektów, projektantów, budowniczych, właścicieli domów i firm. Firma ORTAL zbudowała swoją reputację na bezkompromisowej jakości materiałów, wykończeniu, standardach bezpieczeństwa, łatwości instalacji, wyboru i kompleksowej obsłudze.
Kominki gazowe ORTAL to konstrukcje przyjazne dla środowiska a jednocześnie bardzo wydajne. Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii kominki ORTAL to w pełni bezpieczne, nowoczesne i ekonomiczne urządzenia. ORTAL to firma z przyszłościową technologią, dla której troska o środowisko to jeden z bardzo ważnych punktów. Jakość kominków gazowych ORTAL jest potwierdzona certyfikatami CSA oraz CE.
Przeszło 80 modeli kominków w ofercie ułatwia pracę architektom, którzy nie muszą daleko szukać aby dobrać wkład odpowiedni do potrzeb projektu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapomnij o wydymianiu, wynoszeniu popiołu, noszeniu drewna... Rozpal w kominku i steruj  przy użyciu pilota ORTAL.