• Kategorie
  • Szukaj
  • Piece

Współczesne wyobrażenie o instalacjach grzewczych odbiega daleko od pierwotnych źródeł ciepła, jakie pamiętają minione pokolenia. Piece opalane drewnem, gazowe CO, na pellet, kuchenne lub ogrodowe stanowią już nie tylko część systemów generujących ciepło w domach, ale stanowią intrygujący element aranżacji niejednego wnętrza.

Nasza oferta przedstawia nowoczesne rozwiązania, które spełniają wszelkie przypisywane im funkcje, jednocześnie wpisując się w stylistykę codziennej przestrzeni domowej i przydomowej. Prezentujemy Państwu piece gazowe CO, na pellet, opalane drewnem do kuchni wewnętrznej i zewnętrznej, o solidnej konstrukcji z wydzielonym miejscem do przechowywania lub o zupełnie prostej, minimalistycznej budowie. Estetycznie wykończone wkłady z malowanej stali, z kamienną, betonową lub metalową obudową zapewniają optymalne rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu oraz funkcjonalne korzystanie z paleniska zarówno w kuchni wewnętrznej, jak i w plenerze.

Piece z naszego krakowskiego sklepu – na pellet, opalane drewnem oraz gazowe CO to wielofunkcyjne rozwiązania, które znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie ciepło domowego ogniska to coś więcej niż tylko idea.