• Kominki elektryczne

Wnętrze, w którym ciepło rozchodzi się równomiernie ogrzewając każdy centymetr ciała, jednocześnie tworząc niepowtarzalną atmosferę przytulności – kto o nim nie marzy we własnym domu?

Nowoczesne kominki elektryczne wiszące i stojące to już nie tylko połączenie technologicznych osiągnięć z właściwościami zastosowanych materiałów. To efektowne połączenie funkcjonalności z niepowtarzalną formą.

Współczesny rynek instalacji grzewczych to przewaga designerskiego wzornictwa, estetyki i pogoni za trendami. W naszym krakowskim sklepie prezentujemy Państwu najbardziej efektowne kominki elektryczne z wkładami, stojące i wiszące, charakteryzujące się wydajnością grzewczą i właściwościami akumulacyjnymi – to powrót do wizji tradycyjnych źródeł ciepła, jednak z zachowaniem ponadczasowego stylu.

W asortymencie posiadamy urządzenia stojące, wiszące oraz kasety i wkłady do kominków elektrycznych o mnogim zastosowaniu. Stosowana technologia LED pozwala na rzeczywistą energooszczędność, przy zachowaniu wydajności cieplnej i świetlnej. Dostępne w ofercie wkłady pasują do wielu form obudowy, zapewniając funkcjonalność i bezpieczeństwo przy całkowitej automatyzacji.