• STOLARKA OKIENNA

 

Szukasz sprawdzonego produktu z gwarancją i profesjonalnej obsługi?

Jesteśmy dystrybutorem stolarki okiennej z doświadczeniem od 2005 roku.

U nas pomiary, wycena oraz transport gratis!

 

Gwarantujemy zadowolenie z najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach oraz komfort użytkowania na długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

 

 

VEKA Polska Sp. z o.o. powstała w Skierniewicach w 1994 roku. Firma należy do międzynarodowej Grupy VEKA, działającej i produkującej profile na wszystkich kontynentach. Szczycimy się, że VEKA Polska jest częścią tej Grupy!

Firma VEKA posiada 50-letnie doświadczenie i należy o pionierów produkcji systemów okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego. To czołowy producent profili okiennych z PCV na świecie i dostawca systemów profili dla producentów drzwi i okien.

Oferta

OKNO-POL Kraków sp. z o.o. to kilkanaście lat doświadczenia, dziesiątki udanych realizacji, ugruntowana obecność na rynkach europejskich i szeroka gama produktów spełniających rygorystyczne normy Unii Europejskiej.

Nowoczesny park maszynowy tworzony przez urządzenia najnowszej generacji. Korzystanie wyłącznie z komponentów uznanych i cenionych liderów swoich branż. Najwyższy poziom produktów potwierdzony certyfikatami, znakami CE oraz opiniami renomowanych instytutów: niemieckiego ift Rosenheim i czeskiego TSVS.

Oferta

Dobroplast Fabryka Okien i Drzwi, to ponad trzydzieści linii produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny czołowych światowych producentów w branży.

Dobroplast stał się jednym z największych producentów okien PVC w kraju, posiadających najnowocześniejszy park maszynowy w Europie. Dobroplast daje Ci gwarancję produktów tworzonych w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, design dostosowany do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Oferta

Schüco jest jednym z czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego.

Produkty Schüco stosowane są w milionach egzemplarzy na całym świecie i spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej. Schüco Grupa rozwija i sprzedaje systemy okien, drzwi, fasad, systemy przesuwne oraz systemy zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przeciwsłoneczną.

Oferta

 


Zadzwoń do nas lub odwiedź nasze oddziały:

SALON KRAKÓW, ul. Wrocławska 62, tel. 506 414 089, tel. 12 419 55 22, poniedziałek-piątek 10:00-17:00.

SALON MICHAŁOWICE, ul. Warszawka 17, tel. 509 412 789, tel. 12 387 00 68, poniedziałek-piątek 10:00-17:00, sobota 10:00-14:00.