• Biokominki

Dawniej wokół ognia zbierali się ludzie, by celebrować wspólnie spędzany czas. Ogień bowiem od zawsze stanowił kwintesencję wspólnoty, źródło ciepła i dowód głębokiej relacji człowieka z naturą. Obecnie kominki ekologiczne, wiszące lub stojące zastępują dawne, tradycyjne rozwiązania, spełniając tym samym oczekiwania użytkowników.

Pragnienie spędzania długich popołudni i wieczorów przy tlących się płomieniach realizują nowoczesne, bezpieczne, ekologiczne urządzenia, pełniące jednocześnie funkcję dekoracyjną w aranżacji efektownych wnętrz – nie tylko domów, ale i mieszkań.

Biokominki wiszące i stojące, dostępne w naszej ofercie to forma ogrzewania paliwem ciekłym lub żelowym, która dzięki swej trwałej konstrukcji, funkcjonalności i bezpieczeństwie wpisuje się w trendy codzienności. Dostępne w ofercie krakowskiego sklepu biokominki stojące i wiszące, o bogatym wzornictwie, wykonane ze stali nierdzewnej, betonu, kamienia czy szkła spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Inspirując się rozwiązaniami przyszłości, budujemy dla Państwa ofertę ekologicznych urządzeń, stanowiących efektowny akcent w miejscu, w którym toczy się Wasza codzienność.