• PRODUCENT - KOZLUSAN

KOZLUSAN HEATING SYSTEMS powstał w 2009 roku w Akhisar-Manisa. KOZLUSAN produkuje 5000 jednostek domowych i przemysłowych kotłów grzewczych opalanych paliwem stałym rocznie, z których 50% jest eksportowane do krajów Europy, Dalekiego Wschodu i Ameryki Południowej i Północnej.
Sprzedajemy nasze produkty na rynek krajowy i zagraniczny oraz organizujemy sprzedaż końcową za pośrednictwem dystrybutorów w Turcji i innych krajach. Jesteśmy w stanie obsłużyć wymagania naszych klientów dzięki naszym wyszkolonym technicznie i dobrze poinformowanym działom serwisowym, które znajdują się w różnych częściach Turcji i na świecie.
KOZLUSAN produkuje ręczne i automatycznie zasilane kotły na pelety drewniane, piece na pelet drzewny, palniki na pellet drzewny, systemy grzewcze do szklarni i kurników dla drobiu oraz systemy grzewcze do suszenia ziarna pomiędzy wydajnością projektu 10.000 Kcal / h - 1.000.000 Kcal / h do zapotrzebowania różne. Produkujemy wysokiej jakości i wysokowydajne produkty zgodnie z normami UE. Nasze produkty są certyfikowane przez TSE, CE.
To, co czyni KOZLUSAN wyjątkowym w tym sektorze, to pracownicy zorientowani na klienta, którzy są ukierunkowani na pracę zespołową, myślenie analityczne oparte na rozwiązaniach i efektywne umiejętności komunikacyjne. Celem KOZLUSAN jest bycie symbolem jakości, niezawodności, zrównoważonego rozwoju dla klientów, dealerów i branży zaopatrzeniowej, a także naszego kraju, Turcji.