• Kategorie
  • Szukaj
  • Kominki gazowe

Surowość i minimalizm formy, proste połączenia efektownych materiałów, projekty łączące futurystyczne koncepcje z realizmem użyteczności. Kominki gazowe Kratki, Faber, Ortal, Helex i inne dostępne w naszej ofercie to efekt trendów, jakie dominują wnętrzach współczesnych domów.

Szukając najlepszych rozwiązań, zdecydowaliśmy się na wzornictwo modułowe, z nadzieją, że nasze innowacyjne kominki gazowe, dostępne w krakowskim sklepie w atrakcyjnych cenach, wydajnością cieplną, energooszczędnością i funkcjonalnością w estetycznej odsłonie zjednają sobie użytkowników.

Geometryczna, minimalistyczna forma nadana urządzeniom Helex, Ortal, Faber i Kratki, których cena naprawdę zaskakuje sprawia, że wkomponowują się w każdą przestrzeń, niezależnie od nadanego jej wystroju. W ofercie sklepu dostępne są otwarte paleniska, ogrzewacze ogrodowe, piece wolnostojące oraz uniwersalne wkłady.

Możliwości konfiguracyjne, jakie daje nowoczesne wzornictwo i duża dostępność elementów uzupełniających czynią atrakcyjne cenowo kominki gazowe marki Faber, Kratki, Ortal oraz Helex jednym z najbardziej funkcjonalnych i wszechstronnych rozwiązań grzewczych.