ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • ORTAL KOMINEK GAZOWY CLASSIC F80

Symbol: ortal-169

Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii kominki ORTAL to w pełni bezpieczne, nowoczesne i ekonomiczne urządzenia.

17842.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

ORTAL KOMINEK GAZOWY CLASSIC F80

Kominki gazowe ORTAL to konstrukcje przyjazne dla środowiska a jednocześnie bardzo wydajne.

Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii kominki ORTAL to w pełni bezpieczne, nowoczesne i ekonomiczne urządzenia.

ORTAL to firma z przyszłościową technologią, dla której troska o środowisko to jeden z bardzo ważnych punktów. Jakość kominków gazowych ORTAL jest potwierdzona certyfikatami CSA oraz CE.

Cool Wall Technology

Technologia Cool Wall firmy Ortal zwiększa możliwości Twojego projektu, zapewniając, że ściany otaczające twój kominek oraz znajdujące się bezpośrednio nad nim, pozostają chłodne. Innowacyjne technologie Ortal pomagają pokonać praktycznie każdą przeszkodę w projektowaniu. Zabierz życie do domu w dowolny sposób, jaki uznasz za stosowny z kominkiem Ortal. Ciesz się elastycznością powieszenia dzieła sztuki lub telewizora bezpośrednio nad kominkiem. Nasza opatentowana technologia chłodzenia ścian umożliwia swobodny przepływ chłodnego powietrza pomiędzy kominkiem a otaczającymi go ścianami.

Oświetlenie

Dzięki wewnętrznemu oświetleniu będziesz mógł zwiększyć atrakcyjność swojego kominka niezależnie od tego, czy jest on używany. Wbudowane oświetlenie jest sterowane za pomocą pilota z funkcją ściemniacza, przez cały czas dodając mu atmosfery.

Wydajność

Firma Ortal jest rozpoznawana na całym świecie jako innowator nowoczesnych kominków gazowych. Unikalna konstrukcja palnika Ortal zapewnia najczystsze możliwe wykorzystanie gazu, łącząc optymalne oszczędności ciepła i ogrzewania. Technologia Ortal zwiększa Twoje wrażenia, jednocześnie chroniąc środowisko.

SZEROKOŚĆ 71-80 cm
WYSOKOŚĆ 56 - 75 cm
GŁĘBOKOŚĆ 41-50 cm
RODZAJ SZYBY prosta
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO gaz
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Dekoracja paleniska: logs, new logs, pebble stones

Typ gazu: LPG / NG

Waga: 125 kg

Standard: CE

Moc grzewcza: NG: 7 KW LPG: 5,2 KW

Przyłącz spalinowo-powietrzny: 100/150mm

Sterowanie: pilot (automatyczne, manualne)

image

image

Projektowanie ognia - od ponad 30 lat ORTAL jest światowej sławy projektantem i konstruktorem wysokiej jakości współczesnych bezramowych kominków gazowych.

ORTAL wyróżnia się niezwykłą dbałością o estetykę i opracowuje ekskluzywne technologie kominkowe. Kominki projektowane są zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami architektów, projektantów, budowniczych, właścicieli domów i firm. Firma ORTAL zbudowała swoją reputację na bezkompromisowej jakości materiałów, wykończeniu, standardach bezpieczeństwa, łatwości instalacji, wyboru i kompleksowej obsłudze.

Kominki gazowe ORTAL to konstrukcje przyjazne dla środowiska a jednocześnie bardzo wydajne.

Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii kominki ORTAL to w pełni bezpieczne, nowoczesne i ekonomiczne urządzenia. ORTAL to firma z przyszłościową technologią, dla której troska o środowisko to jeden z bardzo ważnych punktów. Jakość kominków gazowych ORTAL jest potwierdzona certyfikatami CSA oraz CE.

Przeszło 80 modeli kominków w ofercie ułatwia pracę architektom, którzy nie muszą daleko szukać aby dobrać wkład odpowiedni do potrzeb projektu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapomnij o wydymianiu, wynoszeniu popiołu, noszeniu drewna...

Rozpal w kominku i steruj  przy użyciu pilota ORTAL.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria ORTAL

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia