ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • FABER KOMINEK GAZOWY THE BUZZ CZARNY

Symbol: faber-gazowy-149

TheBUZZ to przenośny kominek zewnętrzny, którego obudowa wykonana jest ze stali. Charaktyryzuje się on geometrycznym kształtem oraz minimalistycznym wzornictwem. Model ten może być zasilany zarowno gazem ziemnym jak i LPG.

5614.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

FABER KOMINEK GAZOWY THE BUZZ CZARNY

TheBUZZ to przenośny kominek zewnętrzny, którego obudowa wykonana jest ze stali. Charaktyryzuje się on geometrycznym kształtem oraz minimalistycznym wzornictwem. Model ten może być zasilany zarowno gazem ziemnym jak i LPG.

TheBUZZ jest dostępny również w wersji ze stali kortenowskiej, która odporna jest na warunki atmosferyczne. Z czasem na jej powierzchni pojawia się warstwa patyny o rdzawym kolorze, kóra niewątpliwie dodaje temu kominkowi unikalnego charakteru.

TheBUZZ standardowo dostarczany jest z firmowym pokrowcem ochronnym, opcję dodatkową stanowi natomiast stalowa popielniczka.

SZEROKOŚĆ 61-70 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
PALIWO gaz
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Typ

Kominek zewnętrzny

Model

Bezramowy, trójstronny

Rodzaj palnika

Tube Burner

Dekoracja wnętrza

Ceramiczne polana

Ściana tylna

Stalowa

Rama wykończeniowa

Nie dotyczy

Szkło

Tak

Pilot zdalnego sterowania / typ

Nie

Opcje tylnej ściany

Brak możliwości dostawy

Szyba antyrefleksyjna

Brak możliwości dostawy

Moduł świetlny Symbio

Brak możliwości dostawy

 

Zdalne sterowanie ITC

Brak możliwości dostawy

Uchwyt ścienny

Nie dotyczy

Kratki konwekcyjne

Brak możliwości dostawy

Rama wykończeniowa 100 mm

nie dotyczy

Regulowane nóżki

nie dotyczy

Przyłącze gazu

Opcja dodatkowa

Obudowa ze stali kortenowskiej

Opcja dodatkowa

Firmowy pokrowiec ochronny

Tak

Zasilanie

Gaz z butli i/lub gaz ziemny

Mobilny

Tak (wyposażony w kółka)

Stalowa poielniczka

Dodatkowa opcja tylko w czarnej wersji theBuzz

image

image

image

image

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Dimplex pozostaje liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczne, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesieni i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia