ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • KOŁTON TROTEX 35 KOCIOŁ ZASYPOWY 5 klasy

Symbol: KOŁTON
19096.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

KOŁTON TROTEX 35 KOCIOŁ ZASYPOWY 5 klasy  

Kocioł imagejest kotłem przeznaczonym do spalania drewna kawałkowego metodą zgazowania (dolne spalanie). Poszczególne elementy kotła wykonane są z blach 6- 10mm. Wymiennik kotła skonstruowano z pionowych paneli. Komora spalania posiada ruszt żeliwny, ceramiczne wyłożenie oraz dysze napowietrzające. Spaliny z komory paleniskowej przechodzą dołem, przez specjalnie opracowaną kształtkę, pomiędzy ścianką dzielącą palenisko do tylnych pionowych kanałów gdzie przy nawrocie spalin następuje częściowe wytrącenie pyłów i sadzy. 

Kocioł imagewyposażony jest w elektroniczny regulator temperatury. Regulator ten steruje pracą wentylatora wyciągowego. TROTEX jest prosty i bezproblemowy w codziennej obsłudze. Otwieranie drzwi załadunkowych kotła wspomagane jest siłownikiem gazowym, a zasyp kotła zaprojektowany tak, aby ułatwić załadunek kotła dużymi kawałkami drewna. Wentylator wyciągowy oraz połączona z nim krańcówka zapobiegają dymieniu przy otwarciu klapy załadunkowej. Stałopalność kotła przy pełnym zasypie paliwa wynosi około 4 godzin. Kocioł wyposażony jest w regulator elektroniczny, który poprzez wentylator pobiera powietrze potrzebne do spalania i umożliwia kontrolę temperatury kotła.

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO ekogroszek
WYLOT SPALIN 151-180 mm

image

image

 

 

image

Firma KOŁTON jest producentem ekologicznych kotłów C.O. spełniających wymogi normy PN-EN 303-5:2012 oraz wymogi Eko Projektu. Istniejemy na rynku kotlarskim od 38 lat co zobowiązuje firmę do tworzenia produktów o najwyższej jakości.

Nasze kotły produkujemy wyłącznie ze sprawdzonych, atestowanych materiałów. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą funkcjonalnością i walorami estetycznymi. Stawiamy na intensywny rozwój technologii produkcji, w tym celu nieustannie inwestujemy w nasz park maszynowy. Domeną firmy jest posiadanie nowoczesnych maszyn, niezbędnych do obróbki materiału i dzięki temu jesteśmy producentem kotłów C.O., który w pełni samodzielnie wytwarza oferowane produkty.

 


Zapraszamy do działu Akcesoria KRATKI

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia