ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • KOŁTON DUOX ZX 20 kocioł na ekogroszek 5 klasy z podajnikiem żeliwnym

Symbol: KOŁTON
20051.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

KOŁTON DUOX ZX 20 kocioł na ekogroszek 5 klasy z podajnikiem żeliwnym

Kocioł 5 klasy na ekogroszek Duox to produkt bezpieczny, energooszczędny i przyjazny środowisku. imagejest kotłem grzewczym z zainstalowanym zasobnikiem i automatycznym podajnikiem paliwa przystosowanym do spalania ekogroszku. Korpus kotła wykonany w całości jest z blachy atestowanej o grubości 6-8 mm.

Kocioł imagez podajnikiem dzięki nowoczesnej technologii użytej przy jego produkcji gwarantuje:
- bezpieczeństwo użytkowania
- niską emisję spalin;
- wysoką sprawność - od 91,8%÷ 93,7%.

Wysoka sprawność jest osiągana przy pomocy, będących w konstrukcji poziomej wymiennika zawirowywaczy spalin, które pełnią rolę turbulatora. Rurowy wymiennik ochładza płyty ogniotrwałe, tym samym wydłużając ich żywotność i obniżając emisję szkodliwych związków powstających podczas spalania. Zaawansowany sterownik do pieca na bieżąco kontroluje temperaturę wody w kotle grzewczym oraz kieruje pracą siłownika zaworu mieszającego, pompy ciepła, wentylatora i podajnika. Współpracuje też z różnego rodzaju termostatami pokojowymi oraz modułami komunikacyjnymi Internet. Kocioł ma konstrukcję wylotu czopucha tylko i wyłącznie pionowo. Chroniona trzema patentami retorta III generacji Retoscrollusprawnia proces spalania.

Prowadzimy sprzedaż kotłów na ekogroszek Duox ZX klasy 5 o mocy 12; 20 i 25 kW. Kocioł imagedostępny jest w wersji z podajnikiem żeliwnym firmy Ekoenergia.

Do głównych atutów kotłów Duox możemy zaliczyć przede wszystkim:
- ogrzewanie ciepłej wody użytkowej bez konieczności ogrzewania C.O. – za sprawą funkcji „tryb letni”;
- istnienie funkcji optymalizacji przebiegu spalania dzięki specjalnym ceramicznym płytom;
możliwość pracy w trybie ciągłym – również w sezonie grzewczym;
- bezobsługową pracę przez kilka dni po jednorazowym zasypie pojemnika na ekogroszek.

Kocioł naszej produkcji, zarówno z paleniskiem RETOSCROLL, jak i podajnikiem żeliwnym, uzyskał atest ekologiczny IChPW potwierdzony badaniami oraz spełnia wymogi Ekoprojektu (Ecodesign). Zachęcamy do zakupów oraz kontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji o tych oraz innych naszych produktach.

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO ekogroszek
WYLOT SPALIN 151-180 mm

image

image

 

 

image

Firma KOŁTON jest producentem ekologicznych kotłów C.O. spełniających wymogi normy PN-EN 303-5:2012 oraz wymogi Eko Projektu. Istniejemy na rynku kotlarskim od 38 lat co zobowiązuje firmę do tworzenia produktów o najwyższej jakości.

Nasze kotły produkujemy wyłącznie ze sprawdzonych, atestowanych materiałów. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą funkcjonalnością i walorami estetycznymi. Stawiamy na intensywny rozwój technologii produkcji, w tym celu nieustannie inwestujemy w nasz park maszynowy. Domeną firmy jest posiadanie nowoczesnych maszyn, niezbędnych do obróbki materiału i dzięki temu jesteśmy producentem kotłów C.O., który w pełni samodzielnie wytwarza oferowane produkty.

 


Zapraszamy do działu Akcesoria KRATKI

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia