ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • HAAS+SOHN PIEC WOLNOSTOJĄCY WERFEN 9

Symbol: haas+sohn-129

Czyste linie pieców Werfen 9 z wymiennikiem ciepła nadają się do większości wnętrz.

14532.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HAAS+SOHN PIEC KOMINKOWY WERFEN 9

Czyste linie pieców Werfen 9 z wymiennikiem ciepła nadają się do większości wnętrz. Na dole pieca jest miejsce do przechowywania drewna. Wymiennik ciepła jest ukryty za przednim panelem ze znakiem „Plus” u góry pieca nad komorą spalania. Wystarczy odłożyć przód, a znajdziesz tutaj uchwyt, który jest łatwy w użyciu dzięki naszemu wyjątkowemu systemowi czyszczenia wymiennika .

Dzięki mocy 12,2 kW (z czego 2/3 trafia do systemu grzewczego) możesz łatwo ogrzać przestrzeń do 220 m3. Wlot powietrza można kontrolować za pomocą jednego Easy Control w sekcji poniżej komory spalania. Jeśli nie ogrzewasz, docenisz możliwość zamykania dopływu powietrza. Nie pozwoli to na ucieczkę ciepła przez komin. Zakup pieców Werfen 9 z wymiennikiem ciepła może być dotowany do 50% w ramach programu New Green Savings.

SZEROKOŚĆ 61-70 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ 75-80%
MOC GRZEWCZA 11-15 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Max. moc (od-do): 10,1 kW lub więcej

Wymiennik ciepłej wody: TAK

Centralne zasilanie powietrzem: TAK

Piece do przechowywania: NIE

W przypadku domów pasywnych: TAK

Regulowana moc: 4-12,2 kW

Moc znamionowa: 12,2 kW

Wydajność: 80%

Moc wymiennika ciepła: 8,4 kW

Zdolność grzewcza: 220 m3

Regulacja powietrza - powietrze pierwotne: TAK

Regulacja powietrza - powietrze wtórne: TAK

Średnica rury spalin: 150 mm

Wylot spalin: Górna średnica 150 mm

Średnie zużycie drewna: 3,6 kg / h

Minimalny ciąg komina: 12 Pa

Piec obrotowy: NIE

Wymiary (dł. X szer. X wys.): 65,7 cm x 66,1 cm x 103,2 cm

Waga: 220 kg

image

Firma Haas+Sohn należy do elity europejskich producentów pieców wolnostojących i wkładów kominkowych opalanych drewnem. Nowoczesna technologia i wieloletnie doświadczenie w produkcji są gwarancją jakości wyrobów, które spełniają surowe warunki certyfikacji w krajach Unii Europejskiej.

Na nadchodzący sezon firma przygotowała kilka nowych typów pieców z wymiennikiem wodnym i bez oraz kominki z gotową, składaną obudową z elementów prefabrykowanych. Oferta jest tak skonstruowana, aby każdy z Państwa mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Moc cieplna piecy waha się od 1,9 kW do 13,7 kW, w zależności od typu. Wysoka sprawność wkładów zapewnia bardzo ekonomiczne ogrzewanie - dużą wydajność przy niewielkim zużyciu opału. Wartości te zostały uzyskane przede wszystkim dzięki trójfazowemu spalaniu, które staje się standardowym wykonaniem wszystkich nowych modeli. Niektóre typy pieców posiadają również automatyczną regulację spalania wtórnego, która zapewnia optymalne działanie i niską emisję spalin o obniżonej zawartości substancji szkodliwych. Dzięki temu piece uzyskują ponad 80% sprawności energetycznej, a zatem bardzo niskie zużycie paliwa.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują piece kominkowe z wymiennikiem wodnym. Poprzez dobór odpowiedniego modelu pieca i podłączenie go do instalacji w układzie otwartym można znacznie obniżyć wydatki w sezonie grzewczym.

W ofercie znajduje się również specjalna pętla schładzająca, która dodatkowo zabezpiecza system przed przegrzaniem, w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. Wyroby firmy Haas+Sohn to nowoczesny design i zaawansowana technologia w Państwa domach.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria HAAS+SOHN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia