ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • THERMOROSSI PIEC WOLNOSTOJĄCY SOFIA MAIOLICA

Symbol: thermorossi-piec-145

Piecyk na drewno wykonany ze stali i żeliwa i ceramiki, ze specjalnym wymiennikiem ciepła ze stali nierdzewnej oraz żeliwną komorą spalania.

5650.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 150
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 150
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

THERMOROSSI PIEC WOLNOSTOJĄCY SOFIA MAIOLICA

Piecyk na drewno wykonany ze stali i żeliwa i ceramiki, ze specjalnym wymiennikiem ciepła ze stali nierdzewnej oraz żeliwną komorą spalania.

Piec posiada możliwością regulacji powietrza pierwotnego oraz wtórnego.

Drzwi pieca wykonane są z żeliwa emaliowanego z odpornym na wysoką temperaturę szkłem ceramicznym ( 750 °C). Elementem charakterystycznym drzwi jest tzw. zimna klamka, wykonana z bakelitu. Piecyk  posiada wyjmowaną tackę na popiół wykończoną z żeliwa emaliowanego. Obudowa pieca to wysokiej jakości ceramika , żeliwo i lakierowana stal.

Dzięki zastosowaniu technologii „by-pass” (zawór nadmiarowo-upustowy),  uruchamiając urządzenie drastycznie została zredukowana możliwość wydobycia się dymu do pomieszczenia przy załadunku drewna.

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Moc całkowita [kw]

9,5

Moc nominalna[kw]

7,6

Wysokość wkładu [mm]

914

Szerokość wkładu [mm]

455

Głębokość wkładu [mm]

544

Sprawność [%]

89,5

Średnie zużycie opału max [kg/h]

1,92

Ciężar [kg]

145

Średnica komina [mm]

130

image

image

image

Od ponad 40 lat firma THERMOROSSI istnieje w branży grzewczej osiągając sukcesy i zalicza się dzisiaj do jednych z najbardziej uznanych i innowacyjnych producentów pieców kominkowych, kuchenek połączonych z centralnym ogrzewaniem oraz kotłów grzewczych w Europie. Thermorossi, wspierana przez bogatą włoską prowincję posiadającą zakłady metalurgiczne, wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, o czym świadczy jakość produktów. 

Każdy etap powstawania produktu, od cięcia laserem,  prasowania krawędzi,  robotów spawających ,aż do montażu jest istotnym składnikiem dorobku przedsiębiorstwa. THERMOROSSI stosuje najnowsze metody wykończeniowe, a wszystkie urządzenia odpowiadają bardzo surowym wymogom wytycznych Unii Europejskiej odnośnie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria THERMOROSSI

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia