ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • MORSO PIEC WOLNOSTOJĄCY RADIACYJNY 1010

2917.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Na zamówienie

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

MORSO PIEC WOLNOSTOJĄCY RADIACYJNY 1010

Morsø 1010 to nowy członek małego klasycznego pieca Morsø ze znanymi detalami i łatwą obsługą. Duża szklana powierzchnia zapewnia oczywiście uroczą atmosferę ciepłego ogniska, które wielu z nas pamięta jako coś wyjątkowego.

Morsø 1010 jest w całości wykonany z wytrzymałego żeliwa, który jest najlepszym możliwym materiałem do pieców opalanych drewnem.

Podczas spalania Morsø 1010 spełnia najsurowsze wymagania środowiskowe.

CECHY

  • System czystej szyby
  • Wtórny dopływ ogrzanego powietrza
  • Popielnik
  • Wolnostojący
  • Certyfikaty
  • Potrójny dopływ powietrza

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 56 - 75 cm
GŁĘBOKOŚĆ 41-50 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat
Materiał Żeliwo
Moc 5,90 kW
Waga 70 kg
Długość polan 30 cm
Średnica wylotu spalin 120Ø
Certyfikaty EN/N

image

 

image

Niewielu jest takich, którzy wiedzą więcej na temat żeliwa, aniżeli odlewnia żeliwa Morsø Jernstøberi. Od ponad 150 lat zajmujemy się sztuką budowania pieców żeliwnych, które mają nie tylko ładny kształt, ale są także funkcjonalne. Po prostu nie ma nic lepszego od tego solidnego materiału, w połączeniu z nowoczesną technologią.

Dla większości klientów piec Morsø to coś więcej niż jedynie zwyczajne źródło ciepła. To nieodzowny element ich ogniska domowego.

Morsø produkuje urządzenia o czystym spalaniu, tzn. przyjazne dla środowi- ska, spełniające najostrzejsze normy ochrony środowiska na świecie. Oczywiście wszystkie piece spełniają także normę europejską EN 13 240.

Oznacza to, że wszystkie opatrzone są znakiem CE. Jednocześnie wiele urządzeń firmy Morsø sprawdzono pod kątem norweskiej normy NS 3058/3059, wymagają- cej niskich emisji cząstek zawieszonych.

Na dowód tego, że firma stawia na czołowym miejscu ochronę środowiska, po- stanowiono opatrzyć większość pieców firmy symbolem certyfikacyjnym „Nor- dyckiego łabędzia”.

„Nordycki łabędź” to rodzaj ogólnodostępnego atestu w zakresie ochrony śro- dowiska, który wymaga nie tylko niskiej emisji cząstek zawieszonych (sadzy) oraz wysokiej sprawności spalania, ale też bierze pod uwagę aspekt środowiska przy produkcji i opakowaniu.„Nordycki Łabędź” oznacza zatem, że nasze piece należą do najmniej szkodliwych dla środowiska na rynku.

Od tysiącleci ludzie używają ognia do ogrzewania. I chociaż chodzi tu o ogień otwarty, przy którym zbierali się nasi przodkowie, to on właśnie utorował drogę nowoczesnym rowiązaniom technologicznym stosowanym w Morsø.
Piec z firmy Morsø to dopracowany system spalania drewna; przy prawidłowej eksploatacji należy do technologii grzewczych najbardziej przyjaznych dla śro- dowiska naturalnego.

Przy paleniu w piecu drewnem uzyskujemy energię grzewczą nieszkodliwą dla środowiska, ponieważ drewno nie jest skamieliną, lecz produktem naturalnym. Palenie drewnem jest także obojętne dla środowiska jeśli chodzi o emisję CO2, ponieważ dwutlenek węgla uwalniany przy spalaniu byłby i tak „przypisany” do żyjącego drzewa i uwalniany również w czasie jego butwienia.

Ogrzewanie drewnem w piecu Morsø przyczynia się więc do zwalczania efektu cieplarnianego.
Zatem, w przeciwieństwie do oleju i gazu, drewno stanowi jedno z nielicznych niewyczerpanych źródeł energii.

 

  

Co nas wyróżnia...

150 lat doświadczenia Produkcja pieców według tradycji rzemieślniczych. Ponad 150-letnie doświadczenie w pracy z żeliwem i procesami spalania czyni firmę Morsø jednym z najlepszych specjalistów w branży kominkowej

Wysoka wydajność - na poziomie 80 % dla większości modeli

Doskonałe właściwości grzewcze żeliwa

żeliwo w sposób ciągły i równomierny oddaje ciepło. Jest idealnym materiałem na piece konwekcyjne i radiacyjne.

Dwie możliwości podłączenia pieca do komina - z tyłu lub od góry pieca.

Wytrzymałość - Morsø jako jedyny producent na świecie do budowy pieca stosuje specjalny stop żeliwa z chromem w celu podniesienia wytrzymałości komory spalania.

10 lat gwarancji - na żeliwo i wady produkcyjne.

Łatwo wymienialne elementy - Gwarancja dostawy części zamiennych przez co najmniej 10 lat od zakończenia produkcji danego modelu.

Prosty i ponadczasowy design - idealny dla każdego rodzaju wnętrza

Podwójny system dopalania spalin (w każdym modelu) Doprowadzenie powietrza z zewnątrz do spalania Piece przyjazne dla środowiska.

Urządzenia Morsø spełniają najostrzejsze normy ochrony środowiska na świecie. Wszystkie piece spełniają normę europejską EN 13 240. Oznacza to, że wszystkie opatrzone są znakiem CE. Większość pieców Morsø opatrzona została certyfikatem „Nordyckiego Łabędzia” co oznacza niską emisję cząstek zawieszonych, wysoką wydajność spalania oraz ekologię pod względem produkcji i opakowania.

  
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne