ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • HAAS+SOHN PIEC WOLNOSTOJĄCY HSP 1.17 II

Symbol: haas+sohn-101

Idealne dla domu niskoenergetycznego. Możliwość doprowadzenia powierza do spalania z zewnątrz. Nie wykorzystuje się ogrzanego powietrza z pomieszczenia. Bardzo korzystne rozwiązanie dla dobrze izolowanych cieplnie pomieszczeń.

10664.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HAAS+SOHN PIEC WOLNOSTOJĄCY HSP 1.17 II

HASS+SOHN od wielu dekad należy do wiodących producentów pieców kominkowych i pieców kuchennych. Dysponując ponad 450 pracownikami, zakładami produkcyjnymi w kilku krajach Europy oraz rozbudowaną siecią dystrybutorów jest liderem na rynku Europy Środkowej.

Zewnętrzne doprowadzenie powietrza

Idealne dla domu niskoenergetycznego. Możliwość doprowadzenia powierza do spalania z zewnątrz. Nie wykorzystuje się ogrzanego powietrza z pomieszczenia. Bardzo korzystne rozwiązanie dla dobrze izolowanych cieplnie pomieszczeń.

W pełni automatyczna regulacja temperatury

Optymalna temperatura w pokoju, zawsze kiedy jest potrzebna. Elastyczny programator temperatury pomieszczeń w różnych przedziałach czasowych zapewnia płynną pracę pieca czym chronimy środowisko naturalne. Ogranicza częstotliwości czyszczenia pieca.

Bardzo cicha praca

- bezgłośna praca podajnika - płynnie dostarcza potrzebną ilość paliwa;- bezgłośny wentylator - płynnie regulowany zależnie od wydajności pieca pracuje niepostrzeżenie w jego tylnej części;- zewnętrzny wymiennik ciepła w nowej koncepcji - sprawnie przekazuje ciepło dzięki większej powierzchni wymiany ciepła.

Funkcje bezpieczeństwa

System inteligentny. Bezpieczna eksploatacja w trybie automatycznym. Automatyczne wyłączenie pieca po otwarciu drzwiczek lub w sytuacjach wyjątkowych jak przepełnienie lub zanieczyszczenie palnika lub nagły zanik ciągu kominowego.

Zamykany centralny dopływ powietrza

Widok płomienia jest niemal taki sam jak przy klasycznym paliwie. Przyjemny nastrój w pomieszczeniu.

Ekologiczność

Ciągła praca z minimalną wydajnością. Piec peletowy nie wyłączy się automatycznie po osiągnięciu wymaganej temperatury w pomieszczeniu a będzie pracował z minimalną wydajnością. Nie dochodzi do strat jak w trybie Start-Stop. Stale widoczny płomień.

Przyjazne dla alergików

Piece nie wymagają dodatkowej wentylacji pomieszczeń. Ograniczenie podnoszenia kurzu i ochrona dróg oddechowych.

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO pellet
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Skuteczność 97 %

Moc 2,5-8,2 kW

Wymiary 963/522/524 mm

Waga 86 kg

Wyprowadzenie kanału dymnego tylne, Ø 80

Minimalny ciąg komina 6 Pa

Zdolność grzewcza 230 m3

Zastosowalne paliwo pellety

Zużycie paliwa 1,7 kg

image

Firma Haas+Sohn należy do elity europejskich producentów pieców wolnostojących i wkładów kominkowych opalanych drewnem. Nowoczesna technologia i wieloletnie doświadczenie w produkcji są gwarancją jakości wyrobów, które spełniają surowe warunki certyfikacji w krajach Unii Europejskiej.

Na nadchodzący sezon firma przygotowała kilka nowych typów pieców z wymiennikiem wodnym i bez oraz kominki z gotową, składaną obudową z elementów prefabrykowanych. Oferta jest tak skonstruowana, aby każdy z Państwa mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Moc cieplna piecy waha się od 1,9 kW do 13,7 kW, w zależności od typu. Wysoka sprawność wkładów zapewnia bardzo ekonomiczne ogrzewanie - dużą wydajność przy niewielkim zużyciu opału. Wartości te zostały uzyskane przede wszystkim dzięki trójfazowemu spalaniu, które staje się standardowym wykonaniem wszystkich nowych modeli. Niektóre typy pieców posiadają również automatyczną regulację spalania wtórnego, która zapewnia optymalne działanie i niską emisję spalin o obniżonej zawartości substancji szkodliwych. Dzięki temu piece uzyskują ponad 80% sprawności energetycznej, a zatem bardzo niskie zużycie paliwa.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują piece kominkowe z wymiennikiem wodnym. Poprzez dobór odpowiedniego modelu pieca i podłączenie go do instalacji w układzie otwartym można znacznie obniżyć wydatki w sezonie grzewczym.

W ofercie znajduje się również specjalna pętla schładzająca, która dodatkowo zabezpiecza system przed przegrzaniem, w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. Wyroby firmy Haas+Sohn to nowoczesny design i zaawansowana technologia w Państwa domach.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria HAAS+SOHN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia