ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • HAAS+SOHN PIEC KOMINKOWY ORSTED

Symbol: haas+sohn-118

Dzięki wysokiej jakości spalaniu, które w niektórych modelach znacznie wspiera spalanie trzeciorzędowe i wysoką wydajność (zwykle ponad 80%), takie piec osiąga niskie wartości emisji.

7318.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HAAS+SOHN PIEC KOMINKOWY ORSTED

Piece kominkowy nadaje się do ogrzewania całego domu, zwłaszcza domów wakacyjnych. Dzięki wysokiej jakości spalaniu, które w niektórych modelach znacznie wspiera spalanie trzeciorzędowe i wysoką wydajność (zwykle ponad 80%), takie piec osiąga niskie wartości emisji.

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY trójstronna
SPRAWNOŚĆ 75-80%
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Wydajność 2,6 - 8,7 kW

Średnica rury spalin 150 mm

Paliwo Drewno

Wylot spalin Upper

Materiał Plechová

Wysokość 977 mm

Szerokość 605 mm

Głębokość 405 mm

Waga 120 kg

Wydajność 79%

Obszar do ogrzewania 157 m3

Wymiennik Nie

Kolor Jasnoszary / Serpentino

image

Firma Haas+Sohn należy do elity europejskich producentów pieców wolnostojących i wkładów kominkowych opalanych drewnem. Nowoczesna technologia i wieloletnie doświadczenie w produkcji są gwarancją jakości wyrobów, które spełniają surowe warunki certyfikacji w krajach Unii Europejskiej.

Na nadchodzący sezon firma przygotowała kilka nowych typów pieców z wymiennikiem wodnym i bez oraz kominki z gotową, składaną obudową z elementów prefabrykowanych. Oferta jest tak skonstruowana, aby każdy z Państwa mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Moc cieplna piecy waha się od 1,9 kW do 13,7 kW, w zależności od typu. Wysoka sprawność wkładów zapewnia bardzo ekonomiczne ogrzewanie - dużą wydajność przy niewielkim zużyciu opału. Wartości te zostały uzyskane przede wszystkim dzięki trójfazowemu spalaniu, które staje się standardowym wykonaniem wszystkich nowych modeli. Niektóre typy pieców posiadają również automatyczną regulację spalania wtórnego, która zapewnia optymalne działanie i niską emisję spalin o obniżonej zawartości substancji szkodliwych. Dzięki temu piece uzyskują ponad 80% sprawności energetycznej, a zatem bardzo niskie zużycie paliwa.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują piece kominkowe z wymiennikiem wodnym. Poprzez dobór odpowiedniego modelu pieca i podłączenie go do instalacji w układzie otwartym można znacznie obniżyć wydatki w sezonie grzewczym.

W ofercie znajduje się również specjalna pętla schładzająca, która dodatkowo zabezpiecza system przed przegrzaniem, w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. Wyroby firmy Haas+Sohn to nowoczesny design i zaawansowana technologia w Państwa domach.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria HAAS+SOHN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia