ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • DOVRE PIEC WOLNOSTOJĄCY TAI 55 M

Symbol: dovre-tai-105

Piecyk niewielkich rozmiarów posiadający cztery żeliwne nóżki, nowoczesne drzwi z szybą żaroodporną 22′‘ , do komory spalania włożyć polana o długości do 55 cm oraz palić węglem.

6105.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 120
Kurier 120
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSTAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

DOVRE PIEC WOLNOSTOJĄCY TAI 55 M

Długi spacer i zmarznięty nos. Chcesz się szybko ogrzać. Wrzuć do piecyka kawałek drewna i zapałkę. Gotowe. Nowoczesne piecyki Dovre mniej więcej tyle potrzebują, żeby uraczyć Cię pięknym ogniem i magiczną atmosferą. Teraz wystarczy, że przygotujesz sobie grzane wino, weźmiesz ulubioną książkę i odprężysz się przy kominku. Wspaniałe zakończenie aktywnego dnia!

Dovre oferuje szeroką gamę piecyków wolnostojących i piecyków emaliowanych - od nowoczesnego minimalizmu przez frapujące awangardowe stylizacje aż po rustykalne wzornictwo. Urządzenia wykonane są z wysokiej klasy żeliwa przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcji. W przeciwieństwie do zabudowanego wkładu kominkowego piecyk wolnostojący pozwala cieszyć się przytulnym ciepłem, promieniującym wokół niego.

Piecyk niewielkich rozmiarów posiadający cztery żeliwne nóżki, nowoczesne drzwi z szybą żaroodporną 22′‘ , do komory spalania włożyć polana o długości do 55 cm oraz palić węglem.

  • dodatkowe drzwi do załadunku
  • ruchomy ruszt
  • szufladę na popiół
  • termostat
  • zasobnik na węgiel
  • regulacja dopływu powietrza do spalania górą
  • Opcjonalnie dostępna jest również płyta do gotowania.
PALIWO drewno
RODZAJ SZYBY prosta
SZEROKOŚĆ 71-80 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
SPRAWNOŚĆ 75-80%
MOC GRZEWCZA 11-15 kW
GWARANCJA 6-10 lat
WYLOT SPALIN do 150 mm
Moc nominalna 11 kW
Moc maksymalna 13 kW
Wysokość 800 mm
Szerokość 715 mm
Głębokość 390 mm
Średnica wylotu spalin 150 mm
Waga 190 kg
Sprawność spalania 75,3 %

image

Nazwa Dovre nawiązuje do gór w Norwegii, słynących z surowego i bardzo zimnego klimatu. Nic dziwnego, że mieszkańcy, zmuszeni przez trudne warunki, rozpoczęli produkcję żeliwnych wkładów kominkowych i piecyków, którą doskonalili przez lata. Dzisiaj doświadczenie i tradycja połączyły się z nowoczesnymi technologiami tworząc niezawodne i ekonomiczne urządzenia.

Wszystkie modele Dovre przygotowane są pod względem maksymalnej wydajności ciepła ze zużytego paliwa. Szczelność i regulacja dopływu powietrza do spalania pozwalają na kontrolowane, powolne spalanie. Długość palenia jednorazowego wkładu drewna wynosi nawet do 8 godzin.

Możliwość rozprowadzenia ciepłą z kominka do innych pomieszczeń pozwala na całkowite wykorzystanie mocy grzewczej wkładu jak również równomierne ogrzanie całego domu, nawet do 200 m2. W niektórych modelach Dovre stosuje się system podwójnego spalania co zwiększa sprawność urządzenia oraz redukuje emisje spalin do atmosfery. Spalając drewno w kominkach i piecykach Dovre uzyskujemy dużo taniego ciepła i niepowtarzalną atmosferę w domu.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, Dovre oferuje wkłady kominkowe, piecyki na drewno, na węgiel oraz piecyki emaliowane w różnych stylach, wielkościach i funkcjach. W chwili obecnej w sprzedaży znajduje się ponad 80 modeli różnych wkładów kominkowych i piecyków emaliowanych oraz tych w wersji surowej, co umożliwia Państwu wybór kominka pasującego do każdego wnętrza.

Gwarancja producenta 10 lat

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia