Ogrzewacz gazowy Patio

PATIO to stylowy ogrzewacz gazowy z polanami ceramicznymi oraz z włóknami żarowymi Glow Flame, który zapewnia ciepło i światło wszędzie tam gdzie chcemy stworzyć wyjątkowy i przytulny nastrój. Jego unikalną cechą jest widoczny z czterech stron ogień. Dzięki temu  jest on jedyną w swoim rodzaju gazową lampą tarasową lub ogrodową.

Czytaj więcej

Biokominek – doskonałe rozwiązanie w każdym wnętrzu

Biokominki, wydają się idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą mieć kominek w domu, czy mieszkaniu, i to w dowolnym jego miejscu. Jego uniwersalność polega na tym, że można go zainstalować absolutnie wszędzie, bez względu na posiadane warunki mieszkaniowe i ich ograniczenia. Zadowoli romantyczne dusze pragnące podziwiać płomienie w małej suterenie. Usatysfakcjonuje tych, którzy marzą o kominku w sypialni, i będzie on osobliwym afrodyzjakiem dostarczającym miłosnych uniesień. Zaspokoi każdy zmysł estetyki będąc elementem nietuzinkowej aranżacji wnętrza.

Czytaj więcej

Ecodesign – Dyrektywa ekoprojektu o co w tym dokładnie chodzi ?

Dyrektywa ecodesign występuje również pod nazwą ekoprojekt lub ErP i jest to z zbiór przepisów dotyczący efektywności energetycznej oraz emisji zanieczyszczeń. Głównie chodzi o wymianę urządzeń, które nie spełniają wymagań minimalnej efektywności pracy, dlatego lepiej skonsultować się przed wyborem aby nie trzeba było zaraz potem zmieniać! Jeżeli chodzi o kominki oraz produkty na paliwa stałe to warto zapoznać się z przepisami. Bardzo dobrze opisane jest na stronie: Projekt LIFE-IP MALOPOLSKA zajdziecie obszerny artykuł dotyczący jakości, norm, urządzeń niskoemisyjnych oraz wymagań programów dofinansowań.

Ministerstwo Energii

Na likwidację starego kotła i zainstalowanie nowego niskoemisyjnego ogrzewania możesz uzyskać wysokie dofinansowanie

Centrum kominkowe w Krakowie

Kominki, piece, pompy ciepła i wiele innych produktów znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Wiadomo przy tak dużym wyborze większość ludzi się gubi dlatego chętnie udzielamy pomocy w sprawach technicznych i wyboru produktu. Pamiętajmy że zakup ma służyć na kilka-kilkanaście lat dlatego naprawdę warto dowiedzieć się czegoś więcej! Zapraszamy do kontaktu

Stawiamy na jakość i dobrą cenę !

Sprzedajemy kominki i piece wolnostojące, które nie sprawiają kłopotów, są ładnie wykonane, o minimalnym zaangażowaniu klienta w ich użytkowanie. Wielkość i design kominków doradzamy indywidualnie wg priorytetów klientów, od minimalistycznych do mieszkań po całkiem spore do dużych salonów.

Czytaj więcej

Kominki nawet 20% TANIEJ
Do końca miesiąca na niektóre produkty rabat do 20% od ceny producenta.
Negocjuj ceny
Znalazłeś kominek, piec itp. taniej? Dzwoń i negocjuj ceny!+48 509 412 789
Kominki z montażem
Profesjonalna pomoc przy wyborze oraz montażu kominków, pieców, kotłów.