ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 060-A

Symbol: viessmann-101

Kompaktowa pompa ciepła do podgrzewu c.w.u. o mocy 1,3 kW i pojemności zasobnika 180 i 254/251 litrów.

Brak towaru
9894.00
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Na zamówienie
Zostaw numer telefonu

VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 060-A

Występuje w kilku wariantach, prosimy o kontakt w celu przedstawienia dopasowanej oferty

 

Zalety

  • Charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej: A

  • Pracuje z wysoką wydajnością zarówno korzystając z powietrza zewnętrznego jak i obiegowego.

  • Wyróżnia się cichą pracą, porównywalną z lodówką.

  • Jest wyposażona w regulator umożliwiający intuicyjną obsługę urządzenia.

  • Posiada funkcję szybkiego podgrzewania (tryb Boost) za pomocą grzałki elektrycznej (wyposażenie dodatkowe w przypadku typu T0S).

  • Jest przygotowana do korzystania z prądu wytworzonego przez instalację fotowoltaiczną

 

image

Efektywne podgrzewanie wody użytkowej

Kompaktowa pompa ciepła Vitocal 060-A w wykonaniu monoblokowym wyposażona jest we wszystkie elementy, niezbędne do efektywnego podgrzewania wody użytkowej. Kompaktowa obudowa oprócz pompy ciepła zawiera także zasobnik ciepłej wody użytkowej o pojemności 180 lub 250 litrów oraz regulator, umożliwiający intuicyjne sterowanie pracą urządzenia.

Pompa ciepła alternatywnie dostępna jest w wersji ze zintegrowaną wężownicą do dogrzewania wody przez kocioł grzewczy lub instalację solarną. Obydwa modele przygotowane są do zasilania prądem z instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu mogą pracować w 100% ekologicznie.

Pompa ciepła do ogrzewania wody użytkowej Vitocal 060-W przewidziana jest dla domów jednorodzinnych, zarówno nowych, jak i modernizowanych. Może być również wykorzystywana do schładzania powietrza, na przykład w piwnicach win lub składach żywności.

image

 

Dostępna w wariantach na powietrze obiegowe i zewnętrzne

Pompa ciepła Vitocal 060-A w wersji na powietrze obiegowe wykorzystuje energię skumulowaną w powietrzu znajdującym się w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowana. Pobiera z niego część energii i przekształcą w ciepło, które za pomocą układu termodynamicznego umożliwia ogrzewanie wody użytkowej nawet do temperatury 62°C bez wykorzystywania innych źródeł ciepła. Przy Vitocal 060-A osusza powietrze w pomieszczeniu, chroniąc je tym samym przed nadmierną wilgotnością.

Pompa ciepła do c.w.u. może być instalowana w pomieszczeniach o wysokości powyżej 2 metrów.

Urządzenie można też w łatwy sposób przestawić na tryb pracy wykorzystujący powietrze zewnętrzne za pomocą adaptera. Pompa ciepła Vitocal 060-A pracuje efektywnie przy temperaturach zewnętrznych do -5°C.


image

image

image

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro.

Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Gwarancja producenta 3 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria VIESSMANN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne