ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


 • VIESSMANN OCZYSZCZACZ POWIETRZA HL-OP-15

Świeże powietrze to skarb! Odetchnij pełną piersią dzięki oczyszczaczowi powietrza HL-OP-15.

1220.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
KURIER 150zł 150
KURIER 200zł POBRANIE 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

VIESSMANN OCZYSZCZACZ POWIETRZA HL-OP-15

Stop SMOG! Zadbaj o zdrowie swoje i Twoich najbliższych dzięki profesjonalnemu oczyszczaczowi powietrza renomowanej marki Haus & Luft.

Świeże powietrze to skarb! Odetchnij pełną piersią dzięki oczyszczaczowi powietrza HL-OP-15.

Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości. Zanieczyszczenia i smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergii i chorób układu oddechowego. Narażone są na nie przede wszystkim młode organizmy dzieci. Na szczęście mamy wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy we własnym domu. Teraz, dzięki nowym oczyszczaczom powietrza firmy Haus & Luft możemy się w nim cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem, ponieważ dzięki unikanej technologii OxyFrish urządzenia Haus & Luft oczyszczają powietrze aż w 99,98%.

 

image

 

Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o metrażu do 40 m2. Wśród licznych zalet produktu wymienić można 6-stopniowy system filtracji, który dzięki zastosowaniu filtra fotokatalitycznego pozwala na skuteczne wyeliminowanie nie tylko kurzu i alergenów, ale również dymu oraz nieprzyjemnych zapachów. Model ten posiada także funkcję AUTO oraz SILENT, która redukuje prędkość wentylatora zapewniając tym samym cichszą pracę urządzenia. Oczyszczacz powietrza wyposażony jest w inteligentny system czujników, które informują o poziomie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu oraz o tym kiedy należy wymienić filtry.

 

image

 

Stwórz w domu atmosferę podobną do środowiska naturalnego Technologia OxyFrisch+ – system 5-stopniowej filtracji powietrza w połączeniu z dodatkowym filtrem fotokatalitycznym zapewnia usunięcie lotnych związków organicznych.

 • 4 filtry:

- Filtr wstępny – pierwszy etap procesu oczyszczania powietrza z kurzu, alergenów, włosów i sierści.
- Filtr HEPA (H13) – zasadnicza filtracja z kurzu, pyłków, alergenów, zarodników pleśni, dymu.
- Filtr z węglem aktywnym – eliminacja formaldehydu, benzenu, szkodliwych gazów oraz wszelkich niepożądanych zapachów.
- Filtr fotokatalityczny z dwutlenkiem tytanu (TiO₂) – fotokataliza rozkłada różnego rodzaju zabrudzenia organiczne, lotne związki organiczne (LZO) oraz usuwa nieprzyjemne zapachy.

 • Lampa UV – biologiczne oczyszczanie powietrza, eliminacja wirusów, bakterii, mikroorganizmów.
 • Jonizator – generuje jony ujemne, reguluje bilans jonów w powietrzu, co korzystnie wpływa na samopoczucie człowieka i stwarza atmosferę podobną do tej występującej w środowisku naturalnym np. w lesie lub nad morzem.

 

image

 

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU

 • 6-stopniowy system filtracji:

– 4 filtry (wstępny, HEPA H13, z węglem aktywnym oraz fotokatalityczny z dwutlenkiem tytanu) zapewniają maksymalne oczyszczenie powietrza.

– Lampa UV zapewnia biologiczne oczyszczanie powietrza.

– Jonizator – reguluje bilans jonów w powietrzu.

 • Wydajność: 360 m3/h – zalecana obsługiwana powierzchnia do 40 m2.
 • Wskaźnik jakości powietrza: 4-kolorowe podświetlenie.
 • Wskaźnik zanieczyszczenia pyłami zawieszonymi PM 2,5.
 • Wskaźnik wymiany filtra węglowego i HEPA.
 • Funkcja AUTO – urządzenie automatycznie dostosowuje prędkość oczyszczania w zależności od jakości powietrza.
 • Funkcja SILENT – zredukowana prędkość wentylatora.
 • Czujnik zmierzchu – przyciemnienie iluminacji i diod po wyłączeniu oświetlenia w pomieszczeniu.
 • 4 poziomy prędkości.
 • Timer: 1, 4, 8 h.

image

image

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro.

Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Gwarancja producenta 3 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria VIESSMANN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Produkty podobne