ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • SZYBY KOMINKOWE

Symbol: akcesoria-155
1700.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

SZYBY KOMINKOWE

Zachęcamy państwa do skorzystania z naszej oferty sprzedażowej szkła kominkowego najwyższej klasy, proponowanego w formie jak poniżej. Doradzamy zastosowanie odpowiedniego szkła w zależności od wymaganych warunków. Sprzedajemy towar po cenach producenckich i przygotowujemy ceny indywidualnie w zależności od zapotrzebowania. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku, skłaniając się ku nowym wymaganiom klientów, od tego roku proponujemy także nową usługę wymiany szyby bez angażowania dodatkowego czasu i fatygi naszych klientów. Proponujemy naszym klientom nową usługę oczyszczenia drzwiczek i montażu nowej szyby z wysyłką do klienta lub montażu na miejscu.

Aby skorzystać z takiej usługi należy zdjąć drzwiczki kominkowe, usunąć z nich stara rozbitą szybę i wysłać je  lub zostawić w biurze obsługi klienta ul.Wrocławska 62, 30-011 Kraków. Jest to prosty i komfortowy sposób na wykorzystanie wolnego czasu dla siebie lub najbliższych zamiast ślęczeć nad czymś na czym się nie koniecznie musimy znać… Usługa wymiany prostej szyby wraz z oczyszczeniem drzwiczek i zamontowaniem nowej wynosi 140 zł netto a szyby giętej 200 zł netto.Oprócz kosztów szyby należy do tej ceny doliczyć koszt nowego sznura oraz przesyłki kurierskiej lub dojazdu na miejsce montażu.

 

Poniżej podajemy formy i ceny za m2 szkła:

1 – Szyba kominkowa prosta, tafla docinana na wymiar 1700 zł brutto za 1m². Szkło ceramiczne do wkładów kominkowych, odporne na wysoką temperaturę. Szkło docinane jest na konkretny wymiar wg specyfikacji od klienta. Dopuszczalna tolerancja wymiarów ± 1 mm. Zamówienie realizowane są wyłącznie po wcześniejszej wpłacie i nie podlegają zwrotowi, odporność termiczna: 750 °C

2 – Szyba kominkowa pyrolityczna, tzw. szyba samoczyszcząca, tafla docinana na wymiar do wyceny . Samoczyszczące szkło kominkowe to jednostronnie pokryte minimalną warstwą tlenku metalu. Dzięki temu duża część promieniowania podczerwonego odbijana jest do wnętrza kominka, tym samym podnosi temperaturę spalania w palenisku i sadze na szybie lepiej się dopalają. Szybę taką montujemy warstwą tlenku na zewnątrz paleniska.

3 – Szyba kominkowa z nadrukiem – sitodruk, tafla docinana jest na wymiar. Oferta cenowa dostępna wyłącznie na zapytanie. Szkło kominkowe-ceramiczne można dekorować różnymi kolorami specjalnej farby ceramicznej odpornej na wysokie temperatury. Najbardziej popularny jest pas maskujący naniesiony na dolną część szyby do kominka, lub na jej trzy części, bądź malowany dookoła. Jest to pas o szerokości około 60mm, składający się z pełnego koloru oraz różnego rodzaju maskownic np. z stopniowo zmniejszających się kropek. Najczęściej używanym kolorem jest barwa czarna RAL 9005, która potrafi ukryć niektóre techniczne części ramy. Tworząc przy tym wrażenie powiększenia płomienia. Istnieje również możliwość nadrukowania logo w różnych kolorach.

 4 – Nowością na rynkach światowych jest pokrycie z szkła ceramicznego, w celu uzyskania nowego designu kominków, powłoką lustrzaną. Tafla docinana na wymiar tylko indywidualna wycena. Takie wykończenie zapewnia estetyczny wygląd kominka w okresie gdy nie palimy. Obecnie produkowane jest szkło z efektem lustra w kolorze srebrnym. Wnętrze paleniska pozostaje niewidoczne aż do powstania ognia i wtedy szkło staje się całkowicie przezroczyste, tak jak normalne szkło ceramiczne. Jest to świetna zasłona dla kłopotliwej sadzy i pozostałości po spalonym drewnie.

 5 – Szkło kominkowe gięte w łuk, pod kątem. Wycena takiego szkła jedynie indywidualnie wyłącznie po podaniu dokładnych wymiarów tj. długości promienia, wysokości promienia, rzut promienia czyli punktów stycznych z podłożem, szerokości i wysokości szyby.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia