ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


 • NIBE GRUNTOWA POMPA CIEPŁA S1155-6 EM

Symbol: NIBE01

NIBE S1155 to inteligentna, gruntowa pompa ciepła o modulowanej mocy grzewczej.

39683.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Na zamówienie

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

NIBE GRUNTOWA POMPA CIEPŁA S1155-6 EM

S1155-6 EM (wbudowany licznik energii cieplnej)

Innowacyjna pompa ciepła NIBE S1155 to urządzenie, które wpisuje się w aktualny trend domu w wersji SMART.Pompa ciepła może m.in. optymalizować współpracę z fotowoltaiką, stacją meteorologiczną lub względem bieżącej ceny energii elektrycznej w systemach smart-grid, stabilizując sieć elektroenergetyczną. Urządzenie zaprojektowane w technologii SMART posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz z wbudowanym przewodnikiem możliwości programowania oraz dwie wbudowane anteny, dzięki czemu możliwe jest w pełni zdalne sterowanie systemem z telefonu lub tabletu poprzez aplikację MyUplink, bez konieczności podłączenia do Internetu. To wszystko pomaga w procesie planowania i instalacji pomp ciepła i wspiera poprawne działanie tych urządzeń podczas ich eksploatacji. Możliwość sterowania głosowego, bezprzewodowy odczyt wilgotności czy stężenia dwutlenku węgla w pomieszczeniu to dodatkowe atuty tej innowacyjnej pompy ciepła.

NIBE S1155 to najbardziej zaawansowana technologicznie jednofunkcyjna, gruntowa pompa ciepła NIBE z modulowaną mocą grzewczą do 6, 12 lub 16 kWTyposzereg NIBE S1155 wyposażony został w inwerterowo sterowaną sprężarkę i elektroniczne pompy obiegowe z płynną regulacją prędkości. Dzięki automatycznemu dostosowywaniu parametrów pracy do aktualnego zapotrzebowania na ciepło, pompa ciepła pracuje płynnie, co powoduje niższe rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę. Zastosowanie inwerterowych sprężarek pozwala również na skrócenie czasu rozruchu systemu, bezpieczny dobór urządzenia, w większości przypadków brak konieczności stosowania zbiornika buforowego, możliwość rozbudowy domu w późniejszym czasie oraz cichą pracę. Zastosowana technologia sprawiła, że urządzenie osiąga najwyższą klasę energetyczną A+++ i bardzo wysoki średnioroczny współczynnik sprawności SCOP=5,5!

 

NIBE S1155 to:

 • Kolorowy, dotykowy wyświetlacz z instyicyjnym menu w języku polskim  
 • Wysoki współczynnik sprawności (SCOP) 
 • Modulowana moc grzewcza dzięki sprężarce inwerterowej
 • Moc grzewcza: 1,5-6 kW, 3-12 kW, 4-16 kW
 • Zdalna i darmowa aktualizacja oprogramowania
 • Mozliwość sterowania pompą ciepła za pomocą głosu
 • Zdalne sterowanie przez internet i smartfona (MyUplink)
 • Synchronizacja pracy pompy ciepła z aktulanymi warunkami pogodowymi
 • Ethernet, Wi-Fi i łączność bezprzewodowa inteligentnego domu
 • Elektroniczne pompy obiegowe z płynną regulacją prędkości, zapewniające optymalny przepływ czynnika grzewczego 
 • Niskie koszty eksploatacji, brak skoków poboru energii w najmroźniejsze dni. Sprężarka dostosowuje swoją wydajność do aktualnego zapotrzebowania na ciepło 
 • Wysoki zakres temperatur pracy
  – Maksymalna temperatura zasilania do 65°C (70°C)
  – Maksymalna temperatura powrotu do 58°C 
 • Programowanie czasowe (ogrzewanie, ciepła woda, wentylacja) 
 • Sterowanie czterema obiegami grzewczymi 
 • Zintegrowana grzałka elektryczna
 • Dodatkowe funkcje, np. ogrzewanie wody basenowej, chłodzenie pasywne i aktywne

DOM W WERSJI SMART

Pompy ciepła NIBE S wyposażone zostały w niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika wyświetlacz z kolorowym panelem dotykowym, który umożliwia sterowanie pompą ciepła bezpośrednio na ekranie dotykowym lub zdalnie dzięki połączeniu WiFi. Zaawansowany system operacyjny oraz proste komunikaty ułatwią obsługę zarówno użytkownikowi, jak i instalatorowi.

Nowa seria pomp ciepła S oferuje produkty wypełnione innowacyjną technologią, która szybko staje się naturalną częścią inteligentnego domu. Dzięki połączeniu Wi- Fi, możliwe jest nie tylko sterowanie pompą ciepła bezpośrednio ze smartfona, ale także zdalne uruchamianie diagnostyki, bezprzewodowe podłączenie akcesoriów oraz pełna komunikacja urządzeń w chmurze obliczeniowej. Inteligentna technologia serii S umożliwia również obsługę urządzenia za pomocą głosu, a dzięki pełnej synchronizacji systemu operacyjnego w serii S wszystkie procesy zarządzania i współpracy przebiegają płynnie.

image 


SZEROKOŚĆ do 60 cm, powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
PALIWO gaz
GWARANCJA 1-5 lat
Wysokość 1500 mm
Szerokość 600 mm
Głębokość 622 mm
Waga netto * 139 / 167 / 172 kg
Czynnik chłodniczy, ilość (R407C)* 1,16 / 2,0 / 2,2 kg

image

image

Szwedzka firma NIBE AB rozpoczęła swoją działalność w 1952 roku. Spółka specjalizuje się w produkcji urządzeń grzewczych, stosowanych w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. Wysoka przedsiębiorczość, inwestycje w rozwój produktów oraz współpraca z coraz większą liczbą przedsiębiorstw z sektora techniki grzewczej, doprowadziły do znacznej rozbudowy grupy NIBE. Obecnie koncern NIBE AB obejmuje ponad 30 podmiotów, między innymi w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Polsce, Czechach, a także w USA i Chinach.

NIBE Energy Systems to lider w sprzedaży urządzeń grzewczych w krajach skandynawskich, w Polsce i Czechach. Produkty oferowane przez firmę NIBE AB znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak i poddawanych modernizacji obiektach mieszkalnych, komercyjnych i sakralnych.

NIBE Industrier AB to macierzysta firma koncernu NIBE, która jest notowana na giełdzie w Sztokholmie od 1997 roku. Firma działa w trzech sektorach: NIBE Element (NIBE - Elementy Grzewcze),  NIBE Energy Systems (NIBE Systemy Grzewcze) i NIBE Stoves (NIBE - Kominki).

Zapraszamy do działu Akcesoria HEIZTECHNIK

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Produkty podobne