ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • KONSTAL KOCIOŁ SKAM-P+ 25

Symbol: KONSTAL

Kotły typu SKAM-P+ wyposażone w palnik żeliwny ekoenergia na ekogroszek są urządzeniami niezwykle trwałymi i bezproblemowymi.

15048.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

KONSTAL KOCIOŁ SKAM-P+ 25

Kotły typu SKAM-P+ wyposażone w palnik żeliwny ekoenergia na ekogroszek są urządzeniami niezwykle trwałymi i bezproblemowymi.

 

Kocioł typu SKAM-P+ jest to konstrukcja przebadana przez akredytowane laboratorium Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu oraz spełniająca 5 klasę według normy PN-EN-303-5:2012 oraz wymagania ecodesign (ekoprojekt). Poprzez stosowny certyfikat można starać się o dofinansowanie. Kocioł jest górno kanałowy przez co jego użytkowanie

oraz czyszczenie jest bardzo komfortowe. Cały wymiennik czyścimy od przodu kotła. Kolejną zaletą jest podajnik, który wykonany jest w całości z żeliwa. Cieszy się on dużą popularnością oraz cechuje go bezawaryjna praca.

Zastosowanie komory ceramicznej w kotle podnosi temperaturę spalania, co pozwala dopalić części lotne. Dzięki temu pozyskujemy dodatkową energię i zwiększamy sprawność kotła. To z kolei przekłada się na oszczędności w zużyciu paliwa nawet do 15 % w skali roku.

Czyste spalanie ma duże znaczenie eksploatacyjne:

- eliminuje wytrącanie się i osadzanie na wymienniku, często trudnej do usunięcia sadzy, która jest produktem niepełnego spalania paliw.

- utrzymuje przez dłuższy okres wysoką sprawność wymiennika.

- czyszczenie kotła sprowadza się wymiecenia z wymiennika, dopalonego pyłu.

 

Kotły na ekogroszek

Paliwo podstawowe: Ekogroszek
Model kotła: SKAM-P+
Znamionowa moc kotła [kW]: 13
Powierzchnia ogrzewanego pomieszczenia [m2]: 120
Pojemność wodna: 72
Zużycie paliwa-max [kg/h]: 1,6
Stałopalność max QN [h]: 75
Ciąg kominowy [mbar]: 0,11
Strumień masy spalin Obciążenie 100%/30% [kg/s]: 0,0068 / 0,0022
Masa kotła z palnikiem [kg]: 310
Sprawność cieplna [%]: 91,3
Ciśnienie robocze [bar]: 1,2 *
Ciśnienie próby wodnej [bar]: 2,5
Masa paliwa w zasobniku [kg]: 120
Pojemność komory zasypowej [litr]: 96
Otwór zasypowy [mm]: 435x470
Max. temperatura robocza [C*]: 90
Min. temperatura powrotu [C*]: 55
Min. temp. wody kotłowej [C*]: 10
Szerokość całkowita [mm]: 1080
Głębokość [mm]: 650
Wysokość [mm]: 1240
Średnica wyjścia spalin [mm]: 155
Króćce przyłączeniowe [mm]: DN 50 (lub na zamówienie)
Zasilanie elektryczne [A/W]: 0,22/50
Pobór mocy elektrycznej przy 100% mocy [W/kWh]: 50/1,2
Pobór mocy elektrycznej przy 30% mocy [W/kWh]: 20/0,48
Pobór mocy elektrycznej przy czuwaniu [W]: 5

image

image

image

image

Nasza firma Konstal z Pleszewa działa na rodzimym rynku od 1996 roku i od 20 lat związana jest z branżą ciepłowniczą. Od samego początku istnienia jesteśmy producentami kotłów, a pierwszym produktem, jaki wprowadziliśmy na rynek, był kocioł typu SKAM. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie owocuje kolejnymi urządzeniami, które udoskonalaliśmy i badaliśmy po to, by uzyskać doskonałość w ich funkcjonowaniu. Na bazie naszego pierwszego urządzenia powstały kotły i piece miałowe typu SKAM-eko, które dzięki doskonałej wydajności oraz niskiej emisji szkodliwych substancji, otrzymały atest energetyczny i certyfikat ekologiczny. Na bazie tego modelu stworzyliśmy kocioł retortowy, wyposażony w automatyczny podajnik opału. To nowoczesne rozwiązanie na paliwa stałe, które pod kątem obsługi jest zbliżone do pieców olejowych oraz gazowych.


W 2004 roku firma Konstal stworzyła i zaprezentowała Klientom kotły zgazowujące drewno typu EKOD, w których wykorzystano efekt pirolizy (suchą destylację drewna). Stosowana w nich technologia umożliwia efektywniejsze i bardziej ekologiczne spalanie drewna, bowiem opał wydziela łatwopalne gazy pod wpływem dostarczonego ciepłego powietrza. Aktualnie nasza firma to godny zaufania i wykorzystujący nowoczesne technologie producent kotłów na miał, pieców na węgiel, na eko-groszek i kotłów na drewno, cały czas poszerzając swoją ofertę dla wymagających Klientów. Proponujemy piece sterowane elektronicznie, w których wykorzystano specjalne sterowniki kontrolujące i regulujących pracę wentylatora, co ułatwia dostarczanie właściwej ilości tlenu potrzebnego do spalania. Aby zapewniać użytkownikom coraz większą wygodę, wprowadziliśmy w ostatnich latach do naszej oferty piece retortowe, a więc popularne kotły z podajnikiem, które polecamy miłośnikom największego komfortu użytkowania urządzeń.

Oprócz wygodnej obsługi, stawiamy również na bezpieczeństwo i funkcjonalność, dzięki czemu dzisiaj Konstal jest firmą znaną nie tylko na rynku lokalnym, ale również ogólnopolskim. Służymy Państwu doradztwem technicznym i profesjonalnym serwisem, a fachowa obsługa z pewnością zadowoli każdego Klienta. Chcemy być kojarzeni z najwyższą jakością rozwiązań ciepłowniczych, które jednocześnie pracować będą w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i postawienia na najlepsze urządzenia ciepłownicze!

Zapraszamy do działu Akcesoria AFLAMO

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia