ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • KLIMOSZ KOCIOŁ WALLY HOLZ 25 KW

Symbol: klimosz-121

KLIMOSZ WALLY HOLZ to półautomatyczny kocioł zgazowujący drewno. Zapewnia jedne z najtańszych form ogrzewania dostępnych na rynku przy obecnych cenach paliw. Dzięki specjalnej konstrukcji wymiennika wyłożonej ukształtowaną ceramiką i nowoczesnej kontroli procesu spalania, osiągnięto wysoką wydajność ~90%.

20068.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

KLIMOSZ KOCIOŁ WALLY HOLZ 25 KW

KLIMOSZ WALLY HOLZ to półautomatyczny kocioł zgazowujący drewno. Zapewnia jedne z najtańszych form ogrzewania dostępnych na rynku przy obecnych cenach paliw. Dzięki specjalnej konstrukcji wymiennika wyłożonej ukształtowaną ceramiką i nowoczesnej kontroli procesu spalania, osiągnięto wysoką wydajność ~90%. Efektem są wyjątkowo czyste spaliny i czysty proces spalania, dzięki czemu kocioł tego typu spełnia najwyższe europejskie i krajowe standardy i normy ekologiczne jak Ecodesign i "5-klasa".

Kocioł Klimosz WALLY HOLZ jest przyjazny dla środowiska - na ekologiczne i odnawialne paliwo jakim jest drewno, który zachowuje zerowy bilans CO2 - drzewo rosnąc pochłania tyle samo dwutlenku węgla, ile jest wytworzone podczas spalania, a jego popiół to tylko kilka kilogramów z 1 tony, który można użyć jako naturalny bionawóz w ogrodzie.

Klimosz WALLY HOLZ został wykonany z najwyższej jakości materiałów i podzespołów, dzięki czemu udzielamy 3-letniej gwarancji. Tego typu kocioł ze względu na jego specyfikę procesu spalania wymaga montażu wraz z dobranym zbiornikiem buforowym i układem ładującym.

Klimosz WALLY HOLZ został wykonany z najwyższej jakości stali kotłowej P265GH o podwyższonej odporności na temperaturę i zwiększonej plastyczności. Grubość ścianki blachy wewnętrznej to aż 6mm, co świadczy o wyjątkowej trwałości i jakości oferowanej przez firmę Klimosz. Kocioł posiada wyjątkowo dużą komorę spalania o objętości 120L i możliwości włożenia szczap drewna o długości do 50cm oraz duży otwór załadunkowy o wymiarach nawet: 260 x 432mm. To wszystko pozwala na wyjątkowo długą pracę na jednym zasypie paliwa - nawet do 12 godzin.

W wymienniku płomieniówkowym zastosowano niezawodny i prosty system czyszczaków - są to specjalne elementy spiralne, połączone cięgnami i dźwignią, którą poruszając można łatwo i szybko oczyścić wymiennik aby zapewnić optymalną wydajność i czystość wymiennika.

Kocioł jest wielkości porównywalnej do standardowego kotła zasypowego, niewielka wysokość i gabaryty sprawiają, że kocioł wpasuje się zarówno w modernizowaną kotłownię jak i do nowych budynków.

Kocioł cechuje niezawodność i bezpieczeństwo: w standardzie wyposażony jest w wężownicę schładzającą zabezpieczającą kocioł przed przegrzaniem, klamki typu "odkręć i naciśnij" zostały specjalnie zaprojektowane dla zapewnienia odpowiedniej szczelności, Kocioł został wyposażony w szereg czujników temperatury i nowoczesną automatykę sterującą, ponadto kocioł ma wyłącznik termiczny - sam się wyłączy po wypaleniu drewna w komorze spalania.

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA powyżej 20 kW
PALIWO drewno
GWARANCJA 1-5 lat

image

image

image

image

Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów z certyfikatem 5 klasy oraz Ecodesign; żeliwnych i stalowych, automatycznych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników oraz podgrzewaczy wody DRAZICE, grzejników żeliwnych VIADRUS, grzejników stalowych QUINN oraz akcesoriów techniki grzewczej. W ofercie naszej firmy posiadamy zbiorniki CWU, zbiorniki buforowe KLIMOSZ TANK oraz innowacyjne zbiorniki 3w1 CWU+bufor+sprzęgło hydrauliczne z ogrzewaniem przepływowym w opatentowanych miedzianych wężownicach. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Polsce i w Europie zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w produkcji kotłów pozwoliło nam wypracować zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zaowocowały szerokim gronem zadowolonych klientów, silną pozycją na rynku oraz mianem lidera w branży grzewczej. Kotły Klimosz tworzymy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, wygodę użytkowania oraz niezawodność. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze działu projektowego zajmujemy się również kompleksową obsługą zarówno dużych inwestycji komercyjnych, przemysłowych jak i inwestycji budownictwa jedno oraz wielorodzinnego.

Gwarancja producenta 2 lata na elementy sterujące

Gwarancja producenta 5 lat na wymiennik kotła

Zapraszamy do działu Akcesoria KLIMOSZ

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia