ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


 • KLIMOSZ KOCIOŁ MINIPELET 9 PLUM 9kW

Symbol: klimosz-120
17408.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

KLIMOSZ KOCIOŁ MINIPELET 9 PLUM 9kW

Kotły peletowe KLIMOSZ miniPELET przystosowane są do spalania pelet w trybie automatycznym. Kocioł cechuje się bardzo małymi gabarytami zewnętrznymi, dzięki czemu może być zainstalowany nawet w najmniejszych kotłowniach.

Nowoczesny wymiennik kotła charakteryzuje się dużą trwałością oraz sprawnością. Kocioł KLIMOSZ miniPELET, dzięki bardzo małym gabarytom, z łatwością można zainstalować w małych kotłowniach. Palnik realizuje automatyczny zapłon paliwa oraz wygaszanie paleniska. Sterownik obsługuje pracę siłownika zaworu mieszającego. W kotle zastosowano wysokiej klasy motoreduktor.

Zasobnik zintegrowany 100L, sterownik PLUM ECOmax 860p

image

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 16-20 kW
PALIWO pellet
GWARANCJA 1-5 lat

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Moc znamionowa: 9 kW
 • Zakres regulacji mocy: 2,6 - 9 kW
 • Sprawność: 91,8 %
 • Powierzchnia wymiany ciepła: 4,2 m2
 • Pojemność wodna kotła: 77 dm3
 • Średnica wylotu spalin: 115 mm
 • Ciąg kominowy: 10 - 20 Pa
 • Średnica przyłączy: 5/4 cala
 • Głębokość kotła: 743 mm
 • Szerokość kotła: 1001 mm
 • Wysokość kotła: 1045 mm
 • Klasa efektywności energetycznej: A+

image

 

image

Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów z certyfikatem 5 klasy oraz Ecodesign; żeliwnych i stalowych, automatycznych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników oraz podgrzewaczy wody DRAZICE, grzejników żeliwnych VIADRUS, grzejników stalowych QUINN oraz akcesoriów techniki grzewczej. W ofercie naszej firmy posiadamy zbiorniki CWU, zbiorniki buforowe KLIMOSZ TANK oraz innowacyjne zbiorniki 3w1 CWU+bufor+sprzęgło hydrauliczne z ogrzewaniem przepływowym w opatentowanych miedzianych wężownicach. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Polsce i w Europie zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w produkcji kotłów pozwoliło nam wypracować zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zaowocowały szerokim gronem zadowolonych klientów, silną pozycją na rynku oraz mianem lidera w branży grzewczej. Kotły Klimosz tworzymy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, wygodę użytkowania oraz niezawodność. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze działu projektowego zajmujemy się również kompleksową obsługą zarówno dużych inwestycji komercyjnych, przemysłowych jak i inwestycji budownictwa jedno oraz wielorodzinnego.

Gwarancja producenta 2 lata na elementy sterujące

Gwarancja producenta 5 lat na wymiennik kotła

Zapraszamy do działu Akcesoria KLIMOSZ

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia