ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • HITZE WKŁAD KOMINKOWY KASETA CUBO 700

Symbol: hitze-wklad-184

Kaseta kominkowa CUBO to specjalnie zaprojektowane palenisko, które można zainstalować w istniejących otwartych kominkach lub zamontować w nowo budowanych. Stosowanie kasety w paleniskach otwartych zabezpiecza pomieszczenie przed pożarem oraz cofaniem się dymu do pomieszczenia.

5279.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HITZE WKŁAD KOMINKOWY KASETA CUBO 700

Kaseta kominkowa CUBO to specjalnie zaprojektowane palenisko, które można zainstalować w istniejących otwartych kominkach lub zamontować w nowo budowanych. Stosowanie kasety w paleniskach otwartych  zabezpiecza pomieszczenie przed pożarem oraz cofaniem się dymu do pomieszczenia.

Kasety CUBO wyposażone są w dwa dodatkowe wyloty gorącego powietrza pozwalające efektywnie wykorzystać ciepło ze spalania. Wnętrze wyłożone jest wkładem ceramicznym z Akubetu odpornym na temperaturę do 1000°C, który akumuluje ciepło w komorze spalania. Kurtyna powietrzna ogranicza osadzanie sadzy na szybie ze szkła ceramicznego, a system dopalania spalin redukuje emisję szkodliwych substancji do środowiska oraz zwiększa oszczędność opału. Specjalnie zaprojektowana wentylowana konstrukcja klamki zapewnia komfort użytkowania.

Do kasety kominkowej CUBO można dodatkowo zamówić kratki kominkowe oraz maskownicę zasłaniającą przestrzeń między kasetą a otworem paleniska.

  • Kaseta wyposażone jest w dwa dodatkowe wyloty gorącego powietrza. Pozwala to efektywnie wykorzystać ciepło ze spalania do ogrzania przyległych pomieszczeń.
  • Komora spalania kasety wyłożona jest materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę i poprawia parametry spalania.
  • Szyba decor w standardzie.
SZEROKOŚĆ 71-80 cm
WYSOKOŚĆ 46 - 55 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ do 74%
MOC GRZEWCZA 11-15 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat
Klasa energetyczna A
Moc nominalna (kW) 11
Zakres obciążenia grzewczego (kW) 5,5-14
Sprawność cieplna (%) 72
Emisja pyłków przy 13% O2 (g/m³) 0,061
Emisja CO przy 13% O2 (g/m³) 0,926
Temperatura spalin (°C) 230
Waga (kg) 140
Średnica czopucha (mm) 150
Rodzaj paliwa sezonowane drewno drzew liściastych (buk, brzoza, grab) o wilgotności 12-20%
Wymiary szyby w kasecie (mm) 735 x 375

image

Jesteśmy polskim producentem nowoczesnych i ekologicznych stalowych wkładów kominkowych, pieców wolno stojących, biokominków oraz akcesoriów kominkowych i palenisk ogrodowych. Bogata oferta produktowa charakteryzuje się zróżnicowaną mocą grzewczą, niską emisją spalin oraz nowoczesnym designem.

Od 2015 roku na polski rynek firma dostarcza produkty najwyższej jakości, wykonane  przy użyciu najnowszych technologii. Za marką stoi wykwalifikowany zespól specjalistów, nowoczesny park maszynowy i czterdziestoletnie doświadczenie w branży stalowej. Hala produkcyjna o powierzchni 3 tys. m² oraz wykwalifikowany zespól specjalistów pozwalają tworzyć produkty o najlepszych parametrach technicznych i wysokiej efektywności. Własne laboratorium techniczne, umożliwia ciągle prowadzenie testów i doskonalenie wkładów kominkowych i pieców.

Kominki marki Hitze produkowane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali kotłowej o grubości 3 lub 4 mm. Poszczególne elementy wkładów wykonywane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń CNC, jak laserowe wycinarki 2D i 3D, prasy krawędziowe CNC. Wysoka jakość i estetykę spoin zapewnia spawanie na robotach spawalniczych metodą MAG.

Wnętrze wszystkich produktów wyłożone jest wkładem z akubetu z własnej odlewni okładzin ceramicznych.

Produkty marki Hitze posiadają międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich parametry techniczne, spełnianie restrykcyjnych norm emisji spalin oraz europejskiej dyrektywy ECODESIGN.

Gwarancja producenta 5 lat

Zapraszamy do działu Akcesoria HITZE

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia