ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


 • HELEX KOMINEK GAZOWY TRIMLINE 38 FRONT

Symbol: helex-101

Trimline 38 Front to model frontowy z linia małych pionowych palenisk holenderskiej firmy Helex. Idealnie nadaje się do niewielkich wnętrz lub jako elegancki detal w większej przestrzeni.

16332.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
Kurier 200 200
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HELEX KOMINEK GAZOWY TRIMLINE 38 FRONT

Trimline 38 Front to model frontowy z linia małych pionowych palenisk holenderskiej firmy Helex. Idealnie nadaje się do niewielkich wnętrz lub jako elegancki detal w większej przestrzeni.

Palnik

Kominek z palnikiem Single Burner pozwalający na minimalną głębokość urządzenia a jednocześnie bardzo niskie zużycie gazu. Mino swego skromnego wyglądu daje zadziwiająco wspaniały efekt pełnych, żywych płomieni. W rezultacie otrzymujemy niezwykle realistyczne i jednocześnie funkcjonalne palenisko.

image

 

Sterowanie

pilotŁatwe w użyciu sterowanie za pomocą pilota lub smartfona. Kominek może być zintegrowany z systemem sterowania typu "inteligentny budynek". Funkcje sterowania umożliwiają pracę w trybie ręcznym, utrzymanie zadanej temperatury bądź pracę w określonych przedziałach czasowych. Kominek jest również wyposażony w funkcję EcoMax powodującą automatyczne zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni. Daje to możliwość zaoszczędzenia nawet do 60 % na koszcie gazu.

image

 

Odprowadzenie spalin

Nie wymaga tradycyjnego komina ani wentylacji nawiewnej - zastosowany system "rura-w-rurze" zapewnia jednocześnie odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania. Dzięki zastosowaniu opcjonalnego systemu Power Vent spaliny można odprowadzić nawet kilkadziesiąt metrów w dowolnym kierunku (pionowo, poziomo a nawet w dół).

Zasilanie

Standardowo sterownik kominka zasilany jest bateryjnie (4 x AA). Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka. Opcjonalnie kominek może być zasilany przez zasilacz sieciowy.

Montaż

Wkład kominkowy do zabudowy. Konstrukcja wkładu umożliwia montaż bez dodatkowej ramki maskującej.

OPCJE ZA DOPŁATĄ :

• SZYBA ANTYREFLEKSYJNA - 279 € NETTO

 

 

 

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO gaz
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

PARAMETR GAZ ZIEMNY LPG

Moc kW 2,8 - 5,4 2,5 - 5,2

Sprawność energetyczna 85 %

Średnica rury spalinowej 100/150 mm

Waga kg 85

image

Wyłożenie paleniska:

Standardowo wszystkie kominki wyposażone są w ceramiczna imitacja drewnianych polan. W opcji niestandardowej do wyboru wyłożenia paleniska.

image

Nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich palenisk. Opcje dostępne dla poszczególnych palenisk mogą się różnić.

 

Funkcja falowania płomieni

Sterownik kominka wyposażony jest w funkcję falowania płomieni. Po jej włączeniu wielkość płomieni zmniejsza się do minimum w przeciągu 20 minut. Następnie przez kolejne 20 minut płomienie automatycznie zwiększają się do maksimum. Daje to efekt naturalnie palącego się, przygasającego i ponownie rozpalającego się paleniska.

 

Nowoczesny dotykowy pilot

image

Nowy pilot dotykowy "Ecomax System" umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji kominka:

 • praca z włączonym tylko palnikiem frontowym lub frontowym i tylnym (jeżeli dany model jest wyposażony w podwójny palnik);
 • włączanie i wyłączanie funkcji falowania płomieni;
 • zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni;
 • przełączanie do trybu utrzymania w pomieszczeniu zadanej temperatury;
 • przełączanie do trybu pracy w zadanym przedziale czasowym;

Połączenie podwójnego palnika i funkcji falowania płomieni pozwala zaoszczędzić nawet do 60% kosztów użytkowania kominka.

 

Czarne lustrzane plecy paleniska

image

Jako opcję do większości naszych kominków dostępne jest czarne lustrzane szkło do wyłożenia pleców i boków paleniska. Daje nam to niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości paleniska oraz zwiększenia ilości ognia.

 

Antyrefleksyjna szyba

image

Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Antyrefleksyjna szyba jest dostępna jako dodatkowa opcja do wyposażenia standardowego.

image

Holenderska rodzinna firma Helex BV działa od ponad 50 lat w rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów grzewczych poprawiających nastrój. Helex rozwija swoje produkty w nowoczesnym laboratorium, po którym urządzenia są opatrzone różnymi znakami jakości przez instytut kontroli, co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo.

 • Stabilność i bezpieczeństwo, od 1963 r. Specjalista od kominków i pieców
 • Innowacyjny design i optymalna wydajność
 • Wszechstronność, szeroki zakres dla wszystkich paliw; gaz, drewno i granulki
 • Własny rozwój produktu i produkcja, zawsze optymalnie przygotowane i szybko reagujące na trendy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pełnej ofercie Helex jest niezawodnym, wszechstronnym dostawcą wszystkiego, co ma związek z ogrzewaniem atmosferycznym.

Gwarancja producenta 5 lat

Zapraszamy do działu Akcesoria HELEX

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia