ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


 • HAAS+SOHN WKŁAD KOMINKOWY NOVARA 17

Symbol: haas+sohn-132

Wkłady kominkowe HAAS+SOHN są podstawą indywidualnych zestawów kominkowych. Dzięki szerokiemu asortymentowi wymiarów i kształtów spełnią one wymagania każdego klienta. Przewód spalinowy można podłączyć zgodnie z wymaganiami do tylnej albo górnej części wkładu.

16937.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HAAS+SOHN WKŁAD KOMINKOWY NOVARA 17

Wkłady kominkowe HAAS+SOHN są podstawą indywidualnych zestawów kominkowych. Dzięki szerokiemu asortymentowi wymiarów i kształtów spełnią one wymagania każdego klienta. Przewód spalinowy można podłączyć zgodnie z wymaganiami do tylnej albo górnej części wkładu.

Korzyści dla użytkownika:

 • długa żywotność dzięki wykładzinie szamotowej
 • najwyższa jakość i bezawaryjne użytkowanie sprawdzonych materiałów
 • doskonałe działanie dzięki zaawansowanej technice spalania
 • nowoczesne, szlachetne wzornictwo
 • proste i wygodne czyszczenie dzięki zintegrowanemu popielnikowi
 • duże drzwiczki z kurtyną powietrzną szyby i jasnym widokiem na ogień
 • technologia powierzchni emaliowanej:

- odporność na zadrapanie

- długa żywotność

- łatwe czyszczenie

W piecyku można  palić następującym paliwem:

 • Drewnem w kawałkach
 • Brykietem ekologiczny

Maksymalna oszczędność kosztów ogrzewania: dzięki trójstopniowemu spalaniu oszczędzającego paliwo, w procesie dopalane są resztki gazów, które niewykorzystane w zwykłym urządzeniu ulatują przez komin.

Zewnętrzne doprowadzenie powietrza (CPV) – idealne dla domu niskoenergetycznego

Możliwość doprowadzenia powietrza do spalania z zewnątrz. Nie wykorzystuje się ogrzanego powietrza z pomieszczenia. Bardzo korzystne rozwiązanie dla dobrze izolowanych cieplnie pomieszczeń.

Demontowalny wymiennik – możliwość demontażu wymiennika i zaślepienia instalacji

Wymiennik można w każdej chwili wmontować do kominka, ewentualnie wyjąć go i zastąpić zaślepką. Ta cecha jest korzystna w przypadku włączania albo wyłączania systemu grzejnego. Takie rozwiązanie upraszcza prace serwisowe przy kominku.

Szyba refleksyjna – maksimum bezpieczeństwa dla Ciebie i Twego dziecka

Specjalne szkło ceramiczne z warstwą refleksyjną odbija ciepło w kierunku paleniska. Szyba nie nagrzewa się nadmiernie i jej temperatura nie grozi oparzeniem. Przy nieopatrznym dotknięciu nie ma obawy poważniejszego oparzenia.

Automatyczny regulator powietrza pierwotnego do spalania– przeciwdziała problemom, które mogą powstać po wyłączeniu dostawy prądu elektrycznego

Przy wyłączeniu dostawy prądu elektrycznego, w chwili, w której woda w wymienniku osiągnie temperaturę 95 °C, specjalny termostatyczny zawór klapowy z kapilarą zamknie wlot pierwotnego powietrza do spalania, przez co uniemożliwi dalsze spalanie.

SZEROKOŚĆ 71-80 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%, Norma Ekoprojekt
MOC GRZEWCZA 16-20 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN 151-180 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Parametry techniczne:

Skuteczność: 90 %

Moc: 5,1-17,4 kW

Wymiary: 1720/778/566 mm

Waga: 292 kg

Wyprowadzenie kanału dymnego: górne, tylne, Ø 180

Minimalny ciąg komina: 12 Pa

Zdolność grzewcza: 90 -313 m3

Zużycie paliwa: 4,5 kg

EKOPROJEKT Tak

 

Parametry techniczne wymiennika:

Zastosowalna moc dla elementów grzewczych:    14,1 kW

Zalecany spadek cieplny:   75-60 °C

Objętość wodna wymiennika:    74 l

Maksymalne ciśnienie robocze :   0,2 MPa

image

image

Firma Haas+Sohn należy do elity europejskich producentów pieców wolnostojących i wkładów kominkowych opalanych drewnem. Nowoczesna technologia i wieloletnie doświadczenie w produkcji są gwarancją jakości wyrobów, które spełniają surowe warunki certyfikacji w krajach Unii Europejskiej.

Na nadchodzący sezon firma przygotowała kilka nowych typów pieców z wymiennikiem wodnym i bez oraz kominki z gotową, składaną obudową z elementów prefabrykowanych. Oferta jest tak skonstruowana, aby każdy z Państwa mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Moc cieplna piecy waha się od 1,9 kW do 13,7 kW, w zależności od typu. Wysoka sprawność wkładów zapewnia bardzo ekonomiczne ogrzewanie - dużą wydajność przy niewielkim zużyciu opału. Wartości te zostały uzyskane przede wszystkim dzięki trójfazowemu spalaniu, które staje się standardowym wykonaniem wszystkich nowych modeli. Niektóre typy pieców posiadają również automatyczną regulację spalania wtórnego, która zapewnia optymalne działanie i niską emisję spalin o obniżonej zawartości substancji szkodliwych. Dzięki temu piece uzyskują ponad 80% sprawności energetycznej, a zatem bardzo niskie zużycie paliwa.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują piece kominkowe z wymiennikiem wodnym. Poprzez dobór odpowiedniego modelu pieca i podłączenie go do instalacji w układzie otwartym można znacznie obniżyć wydatki w sezonie grzewczym.

W ofercie znajduje się również specjalna pętla schładzająca, która dodatkowo zabezpiecza system przed przegrzaniem, w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. Wyroby firmy Haas+Sohn to nowoczesny design i zaawansowana technologia w Państwa domach.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria HAAS+SOHN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia