ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • FABER WKŁAD KOMINKOWY ELEKTRYCZNY E-MATRIX LINEAR 1300/400 II

Symbol: faber-wklad-118
24195.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

FABER WKŁAD KOMINKOWY ELEKTRYCZNY E-MATRIX LINEAR 1300/400 II

Faber E-matriX Linear 1300/400 II to elektryczny kominek holenderskiego producenta Faber. Ten elektryczny kominek do zabudowy, tylko z szybą z przodu, jest idealny do montażu na ścianie lub ścianie salonu, sypialni, kuchni lub gdziekolwiek.

 

Wbudowany kominek elektryczny z przodu

 

Faber E-matriX Linear 1300/400 II to elegancki i atrakcyjny kominek elektryczny, ten wbudowany kominek ma fenomenalny obraz ognia. Faber E-matriX 1300/400 II tworzy atmosferę i przytulność w Twoim domu, abyś mógł cieszyć się pięknym obrazem ognia latem i zimą! Czy potrafisz już sobie wyobrazić siebie z tym elektrycznym wbudowanym kominkiem?

 

Realistyczny obraz ognia

 

Bardzo realistyczny i realistyczny obraz pożaru stworzony przez system pary wodnej Opti-Myst. Ta innowacyjna technika firmy Faber zapewnia, że ​​ten ogień wygląda bardzo podobnie do ognia gazowego lub drewna. W systemie Opti-Myst woda doprowadzana jest przez przyłącze wodne do elektrycznego kominka, który jest ogrzewany. To tworzy parę wodną. Gdy jest oświetlony od dołu za pomocą oświetlenia LED, powstaje piękny trójwymiarowy obraz ognia. W połączeniu z istniejącym modułem dźwiękowym ten elektryczny kominek do zabudowy jest bardzo podobny do prawdziwego pieca na drewno.

 

Faber E-matriX 1300/400 II jest standardowo wyposażony w:

 

• Zestaw bali ceramicznych, kamyki lub szkło

• Moduł świetlny Symbio

• Stałe przyłącze wody

• Oświetlenie ledowe

• Moduł dźwiękowy

• Tylna ściana ze stali płaskiej

• Bluetooth

 

• Zdalne sterowanie

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
GWARANCJA 1-5 lat

image

image

image

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Dimplex pozostaje liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczne, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesieni i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia