ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • DIMPLEX OPTI-MYST WKŁAD KOMINKOWY ELEKTRYCZNY WALL FIRE ENGINE S

Symbol: faber-wklad-115

Naścienny wkład kominkowy do zabudowy, zaproszenie do zaprojektowania wymarzonego kominka, a tym samym do zaaranżowania wnętrza według własnego uznania

3890.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

DIMPLEX OPTI-MYST WKŁAD KOMINKOWY ELEKTRYCZNY WALL FIRE ENGINE S

Wkład kominkowy do zabudowy umożliwiający zaaranżowanie wnętrza według własnego uznania. Jego zaletą jest możliwość montażu we wnęce ściennej, meblach, bądź dowolnego rodzaju obudowie, która będzie spełniać nasze oczekiwania. Urządzenie wyposażone w termowentylator, termostat, programator tygodniowy i pilota zdalnego sterowania z wyświetlaczem. Palenisko płonące polana z trójwymiarowym efektem płomieni Optimyst®  i migoczącego żaru Opti-glo. Efekt świetlny niezależny od trybu grzania.

 


SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 56 - 75 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
GWARANCJA 1-5 lat

Waga (kg)

14

Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-myst

tak

Zbiornik na wodę

tak

Moc efektu płomienia

212 W

Kategoria

-

Kabel z wtyczką

-

Moc grzewcza (kW)

1.0 / 2.0

Efekt płomieni niezależny od trybu grzania

tak

Pobór energii przez efekt optyczny (W)

-

Kolor

czarny

Termowentylator

-

Palenisko

z podświetlanymi polanami Optiglo

Przełącznik mocy grzewczej

-

Wysokość (mm)

644

Termostat

tak

Szerokość (mm)

564

Pilot zdalnego sterowania

tak

Głębokość (mm)

157

image

Grupa Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia