ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • BEF HOME WKŁAD KOMINKOWY DOUBLE FEEL 6 N PASSIVE

Symbol: BEF-13

DOSTĘPNE SA DZIESIĄTKI INNYCH MODELI BEF HOME , ZADZWOŃ A PRZEDSTAWIMY OFERTĘ I CENĘ PO RABACIE

Brak towaru
7743.00
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 200
KURIER 200zł POBRANIE 200
Kurier 200zł 200
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Na zamówienie
Zostaw numer telefonu

BEF HOME WKŁAD KOMINKOWY DOUBLE FEEL 6 N PASSIVE

Nowa gama pasywnych wkładów kominkowych BeF Double Feel Passive charakteryzuje się bardzo niską mocą, wysoką wydajnością i maksymalną szczelnością kominka, wyłożonego masywnym materiałem akumulacyjnym Carcon.

Ekskluzywna, nowa seria pasywnych wkładów kominkowych BeF Double Feel Passive oszczędza koszty ciepła, jest przyjazna dla środowiska i zapewnia podwójną przyjemność oglądania ognia na żywo. Ta wyrafinowana seria jest przeznaczona do domów pasywnych i energooszczędnych, w których przeprowadza się Blower Door Test (test szczelności). Ze względu na swoją głębokość są niewymagające przestrzennie, co szczególnie docenisz w nowoczesnych wnętrzach. Oczywiste jest, że wkłady BeF Double Feel Passive spełniają najsurowsze europejskie normy i ograniczenia emisji.

 

  • Nowy system wysuwny zapewnia płynny i łatwy w obsłudze ruch drzwi, a przede wszystkim idealnie cichą pracę. To rozwiązanie jest najbardziej komfortowym projektem, jakiego wcześniej nie było. Jest wyposażony w dwa odważniki z własnymi osiami prowadzącymi. Dopracowany docisk drzwi zapewnia idealną szczelność paleniska.Te prowadnice są najlepsze pod każdym względem na rynku europejskim.
  • Nowatorski kształt komór spalania skonstruowany jest w oparciu o testy aerodynamiczne. Pozwala to uzyskać idealny model przepływu spalin. Nowa, aktywna struktura carconu zatrzymuje drobne nieczystości i je dopala.
  • Opcja z pełnymi tylnymi drzwiami jest idealnym rozwiązaniem do dokładania paliwa, np. z pomieszczenia technicznego.
  • W porównaniu ze starszymi modelami w kominku znajduje się bardziej masywna warstwa materiału akumulacyjnego carconu i to aż o 100%, specjalnie zaprojektowana dla naszej firmy. Dzięki temu najbardziej masywnemu materiałowi na rynku, może on wydłużyć ogrzewanie piecem.

 

SZEROKOŚĆ 61-70 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

image

Moc cieplna znamionowa 6 kW
Sprawność 84%
Średnica kanału dymnego 150 mm
Ciężar 121 kg
Rzeczywisty rozmiar paleniska 416x210 mm
Temperatura spalin na wylocie 206 °C
Długość kłody 30 cm
EAN 000-0002066

 

image

 

Firma BeF Home, s.r.o. została założona w 1998 roku i jako pierwsza na rynku w Republice Czeskiej rozpoczęła produkcję bardzo popularnych kominków żeliwnych linii Blanzek. Firma wybudowała w Kotvrdovicach, ok. 30 km od Brna, nowoczesny zakład produkcyjny, który zastąpił pierwotną produkcję małoseryjną.

Produkcja kominków odznacza się pełną automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych. Firma kładzie nacisk na pierwszorzędne opracowanie oraz wybór materiałów i komponentów, natomiast znaczącą część poddostaw do produkcji naszych kominków stanowi wysokiej jakości niemieckie żeliwo.

Firma BeF Home zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych współpracowników, posiada najnowocześniejsze technologie oraz własne moce produkcyjne i konstrukcyjne, dzięki czemu produkuje rocznie ponad 14 000 sztuk wkładów kominkowych. Doskonałe zaplecze techniczne i kadrowe jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy europejskie. Dzięki temu eksportujemy na cały świat ponad 65% produkcji kominków.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia