• KAMIEŃ NATURALNY

 

Zajmujemy się sprzedażą wyrobów z marmuru, granitu, agglomarmuru, piaskowca, trawertynu, dolomitu, onyksu, kwarcogranitu, kwarcytu oraz spieku kwarcowego

 

Realizujemy indywidualne zamówienia według wymiarów, rysunków lub szablonów

Kamień naturalny stosowany w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, obiektach sakralnych, na zewnątrz jako elewacje, tarasy, elementy ogrodu lub ogrodzenia i wewnątrz jako parapety, schody, blaty łazienkowe i kuchenne, obudowy kominkowe oraz inne elementy wyposażenia i wystroju wnętrz.

Zapewniamy doskonałą jakość i wykonanie wyrobów, krótkie terminy realizacji, pomoc w aranżacji wnętrz i doboru kamienia.

 

W naszej ofercie znajduje się ponad 200 odzajów najpiękniejszych okruchów ziemi

Gwarantujemy ceny producenta!

 

GRANIT – Ze względu na swoje naturalne właściwości ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Polecany jest jako doskonały materiał do realizacji obiektów użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu osobowego i kołowego. Możliwość wykonania różnej faktury powierzchni (polerowana, płomieniowana, młotkowana) sprawia, że granit może być wykorzystywany wewnątrz i na zewnątrz doskonale spełniając funkcje.

MARMUR - Niepowtarzalne piękno marmuru zostało dostrzeżone już w starożytności. Współcześnie znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie jako materiał na posadzki wewnętrzne, okładziny ścienne, blaty, lady, stopnie schodowe. Polecamy szczególnie do wykorzystania w miejscach o średnim natężeniu ruchu oraz mniej narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

AGGLOMARMUR Znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie jako materiał na posadzki wewnętrzne, okładziny ścienne, blaty, lady, stopnie schodowe. Polecamy szczególnie do wykorzystania w miejscach o średnim natężeniu ruchu oraz mniej narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

PIASKOWIEC - Świetnie nadaje się zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz budynków. Pięknie prezentuje się jako obudowa kominka, dekoracja ściany, okładzina elewacji albo tarasu. Piaskowiec można też wykorzystać do wykończenia ogrodzenia oraz w ogrodzie - jako murek, obrzeże rabaty lub oczka wodnego.

TRAWERTYN - Jest używany w budownictwie jako materiał ozdobny. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się do wewnętrznych okładzin ściennych, posadzek, blatów łazienkowych, parapetów, schodów, itp.

ONYKS - Dobry kamień na wewnętrzne okładziny ścian, świetny materiał dekoracyjny.  Nadaje się na przepierzenie, obudowę kominka, okładziny ścian wewnętrznych, umywalki, meble, blaty czy stoliki. Nie zaleca stosować się ich na posadzki i blaty kuchenne.

KWARCYT - Kamień bardzo uniwersalny, o szerokim spektrum zastosowań. Przede wszystkim jako materiał na podłogi salonów, przedpokojów, sypialni czy kuchni w eleganckich mieszkaniach i domach. Równie popularny jest także jako tworzywo na ściany czy nad kominki.

KWARCOGRANIT - Materiał idealny na blaty kuchenne czy łazienkowe. Kwarcogranit znakomicie nadaje się na posadzki, schody, parapety okładziny ścian oraz różne formy przestrzenne.

SPIEK KWARCOWY - Nadaje się absolutnie na wszystko. Na zewnątrz i w środku. Elewacje, rzeźby, blaty kamienne, schody, parapety, obudowy kominków itp.

 


Zadzwoń do nas lub odwiedź nasze oddziały:

SALON KRAKÓW, ul. Wrocławska 62, tel. 506 414 089, tel. 12 419 55 22, poniedziałek-piątek 10:00-17:00.

SALON MICHAŁOWICE, ul. Warszawka 17, tel. 509 412 789, tel. 12 387 00 68, poniedziałek-piątek 10:00-17:00, sobota 10:00-14:00.