Stolarka budowlana

GreenLine jest bezołowiowym stabilizatorem w recepturze tworzywa sztucznego do produkcji wysokowartościowych profilii okiennych, który już dziś spełnia szczególne wymogi śrdowiska z jutra…

KÖMMERLING poświęcił całe lata, aby tak dalece rozwinąć “zielone” stabilizatory, że istnieje całkowita pewność, iż w pełni dorównują tradycyjnym. Oznaczenie okien tym chronionym znakiem jest związane ze zobowiązaniami, które dobrowolnie wzięła na siebie firma KÖMMERLING i producenci okien w jej systemach. Dotyczą one, oprócz stosowania “zielonych” stabilizatorów, także cech jakościowych.

Profile okienne GreenLine, są tak trwałe, że starczają na całe życie.

Okna z profili KÖMMERLING EuroFutur 5K Classic to optymalna kombinacja stabilności i podwyższonych parametrów termoizolacyjnych. Pięciokomorowe profile zmniejszają koszty ogrzewania, ograniczając straty ciepła. W skład systemu wchodzi także profil renowacyjny. Ma on zastosowanie w przypadku montażu okien bez demontażu istniejących ościeżnic.

Okna z profili KÖMMERLING EuroFutur Classic 6K cechują się pięknym kształtem oraz doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, uzyskanymi dzięki sześciokomorowej budowie profili. Ich wysoka energooszczędność pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania , chroniąc przy tym środowisko. Są szczególnie polecane do domów niskoenergetycznych.

Okna z profili KÖMMERLING EuroFutur MD Exklusiv to system z uszczelką środkową – nowoczesny system okienny ze skośnym wrębem. Charakterystyczną jest wprowadzona w profil skrzydła uszczelka środkowa. Uszczelka w przyldze skrzydła od strony pomieszczenia tworzy drugą warstwę uszczelnienia. Dodatkowo, przeciwko kurzowi można zastosować uszczelkę w przyldze ościeżnicy.
Standardowa konstrukcja ościeżnic i skrzydeł ukazuje system jako 5- komorowy. Dzięki zastosowaniu przesuniętego wzmocnienia można utworzyć 6-stą komorę.
System wzorcowy również pod względem ekologicznym: Jako pierwszy producent o zasięgu światowym, do wytwarzania PVC Kömmerling wykorzystuje, obok recyklatów, w świeżych tworzywach okiennych wyłącznie, bezołowiowe PVC z „zielonymi” stabilizatorami na bazie wapnia i cynku.

STOLARKA PCV

AVANTGARDE to jeden z czołowych producentów stolarki z PCV na rynku krajowym, jak również zaopatrujący w okna naszych partnerów z Unii Europejskiej. Strategia marketingowa firmy opiera się na produkcji okien o dobrej jakości za dobrą cenę.
Oferujemy pięciokomorowe profile Avantgarde 7000 i 9000 ( w wersji prostej i półzlicowanej o szerokości zabudowy 70 mm) – na austriackiej licencji. Stosujemy wysokiej jakości okucia niemieckiej firmy SIEGENIA. Okna Avangarda posiadają szeroki asortyment wkładów szybowych o współczynniku przenikalności U= 1,1 W/m²K. Avangarda produkuje okna o nietypowych kształtach (łuki, koła, trapezy, skosy) i kolorach w krótkim terminie.

Firma została nagrodzona „Budowlaną Marką Roku 2006 ” w kategorii okna elewacyjne oraz „Liederem rynku stolarki budowlanej 2007”.

 

 

 

  • szerokość 70 mm – szerszy o 20% od innych sprzedawanych na polskim rynku
  • nowy lepszy standard – 5 komorowy
  • półzlicowany kształt podnoszący funkcjonalność
  • delikatne zaokrąglenia nadające profilom nowoczesny i elegancki wygląd
  • estetyczne i małowidoczne uszczelki przyszybowe
  • możliwość wyboru listwy przyszybowej: Rounde, Future
  • doskonała izolacyjność cieplną i akustyczna
  • wyjątkowa śnieżna biel i trwałość koloru
  • duża komora wzmocnienia dająca możliwość zastosowania wzmocnień stalowych dających lepszą statykę
  • sztywny profil ułatwiający szybki i bezpieczny montaż

W naszej ofercie oprócz możliwości wykonania parapetów, schodów, blatów i innych elementów z kamienia naturalnego: marmuru, agglomarmuru, granitu, dolomitu i piaskowca, polecamy Państwu:

Parapety stalowe ocynkowane, aluminiowe, pcv .

– zewnętrzne: stalowe ocynkowane i aluminiowe powlekane

Parapety te wykonane są z blachy stalowej ocynkowane ogniowo lub aluminiowe, następnie powlekane światowej klasy lakierami poliestrowymi typu: Coroflex, Antislip (chroniącymi doskonale blachę przed korozją na długie lata). Dodatkowo oferujemy naszym Klientom zabezpieczenie przed uszkodzeniem podczas transportu i montażu, którym jest folia ochronna (należy ją obowiązkowo usunąć po zamontowaniu parapetu). Plastikowe boczki po docięciu na wymiar pozwalają solidnie osadzić parapet oraz usprawniają odprowadzanie wody.

 

Możliwe inne kolory na zamówienie

Szerokości standardowe [mm]: 100,125,150,175,200,225,250,275,300,325,350,375,400

aluminium powlekane dostępne w kolorach: biały i brąz 8019

– wewnętrzne: komorowe pcv

Parapety komorowe PCV wykonane są z materiałów charakteryzujących się odpornością na zadrapanie, wodę, wilgoć oraz stabilnością kształtów i wymiarów. Dzięki budowie komorowej te parapety cechują się wysoką sztywnością.
Szerokości standardowe [mm]:100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450,500, 530
Na życzenie klienta wykonujemy parapety o niestandardowych szerokościach i długościach.
Dostępne kolory: biały, marmur, jabłoń, złoty dąb

– wewnętrzne: parapet renowacyjny pcv przeznaczony jest do montażu na istniejących parapetach betonowych, lastrykowych, drewnianych itp.
Przed montażem parapetów należy wyrównać podłoże, oczyścić i osuszyć. Szerokość parapetu renowacyjnego należy tak dobrać do szerokości parapetu osłanianego, aby w pełni wykorzystać elastyczny nosek parapetu renowacyjnego. Do montażu parapetów renowacyjnych należy stosować szybkowiążące kleje poliuretanowe. Kleje te należy stosować również do przyklejania zakończeń bocznych, które przycina się na wymaganą szerokość przed zamontowaniem “nakładki”.

Proponowane szerokości: 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 375, 400, 480, 520.

Dostępne kolory: biały marmur, jabłoń, złoty dąb

Jesteśmy do Państwa dyspozycji !

Kominki nawet 20% TANIEJ
Do końca miesiąca na niektóre produkty rabat do 20% od ceny producenta.
Negocjuj ceny
Znalazłeś kominek, piec itp. taniej? Dzwoń i negocjuj ceny!+48 509 412 789
Kominki z montażem
Profesjonalna pomoc przy wyborze oraz montażu kominków, pieców, kotłów.