O Firmie

O naszej firmie

 
Nasze atuty:
  • Doskonała jakość
  • Gwarancja do 10 lat
  • Doradztwo techniczne
  • Miła atmosfera
  • Negocjowanie cen
Oferujemy pomoc w doborze materiału, doradztwo techniczne,  pomiar, montaż, transport, ceny na każdą kieszeń.
 
Jeśli szukasz inspiracji i chciałabyś wybrać dobry kominek dla siebie i swojej rodziny, który nie tylko będzie ozdobą Twojego domu lecz będzie służył długie lata Twojej rodzinie to śmiało przyjdź do Nas!!!
 
Istniejemy na rynku od 2005 roku. U nas można liczyć na profesjonalizm i komfort obsługi gdyż zapewniamy Klientom kompleksową usługę od A – Z
Począwszy od inspiracji, porady, projektu, możliwości wyboru odpowiedniego produktu, nogocjacji cen, profesjonalnej obsługi i wykonanania oraz trwałości bezpieczeństwa i oszczędności na długie lata.
Posiadamy szerokie długoletnie doświadczenie w branży, współpracujemy z projektantamii wciąż się rozwijamy. Stworzyliśmy II odział w Michałowicach i w związku z rozwojem firmy planujemy w niedługim czasie stworzenie III oddziału. W związku z bogatym doświadczeniem sprzedajemy tylko sprawdzone produkty. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje bo każdy Klient jest dla nas bardzo ważny a Jego potrzeby i sugestie są bezcenne w naszej pracy. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów gdyż to przekłada się na dobre imię naszej firmy. Wciąż doszkalamy się w branży o czym świadczą zdobyte przez na certyfikaty.
U nas można kupić bezpieczeństwo gdyż sprzedajemy i wykonujemy kominki z materiałów z atestami certyfikatami a przede wszystkim przez długie lata sprawdzone na rynku.  
Można również zaopatrzyć się w trwałość na długie lata gdyż proponujemy asortyment z gwarancją nawet    10-cio letnią. Wymierne są oszczędności przy zakupie naszych produktów gdyż oferujemy kominki z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi jak płyty theramotu, wermakulitu, systemów dopalania spalin oraz zapewniamy sprawność naszych produktów nawet do 92%. Co bezpośrednio przekłada się na ilość splaonegp drewna. Porównywalnie żeliwny wkład o najprostszej technologii (asortyment np.,marketowski) spali nawet 10-12 m3 drewna a żeliwny wkład Dovre gdzie technologia wypalania i skład żeliwa sięga najwyższych wymogów europejskich z wkładkami wermakulitowymi lub theramotu spali 4-5m3 na sezon.
Oczywiście zaleznośc również wynika z stopnia wilgotności drewna, gdzie drewno nieodpowiednio suche kopci nam szybę, smoli komin, i nie daje ciepła tak jak to samo drewno sezonowane dwa lata.
 
A oto oferta naszej firmy:
 
– kominki powietrzne dostosowane do rozprowadzenia gorącego powietrza po pomieszczeniach – żeliwne lub stalowo szamotowe
– kominki z płaszczem wodnym
– kominki elektryczne
– kominki na biopaliwo
– kominki gazowe
– obudowy kominkowe rustyklane, tradycyjne, nowoczesne, szamotowe tzw. ciepłe kominki w tym również do samodzielnego montażu, kaflowe z płyt Akubetu, gotowe i na zamówienie z marmuru, piaskowca, trawertynu, granitu, z wykończeniemszkalnym lub stalowym itp
 
w sumie około 300 rodzajów różnych produktów z Polski i Europy a także Kanady takich producentów jak:
Dovre, Nordpeis, Lechma, Byrski, Sparke, Bodart&Gonay, Kratki.pl, Uniflam, Schmidt, Romotop, Lester
W naszej ofercie znajduje się ponad 100 rodzajów najpiękniejszych okruchów ziemi czyli marmur, granit, trawertyn, piaskowiec, onyx i inne.
Realizujemy indywidualne zamówienia według wymiarów, rysunków lub szablonów. Kamień naturalny można wykorzystać jako niepowtarzalne okładziny na:
 
– posadzki
– elewacje
– tarasy
– kominki 
 
a także jako:
 
– parapety
– schody
– blaty łazienkowe
– blaty kuchenne
 
Marmur nie jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne w Polsce więc stosujemy go głównie jako wyposażenie do wnętrz pomieszczeń. Granit natomiast jest twardym kamieniem bardzo wytrzymałym na ścieranie, jest skałą powstałą w procesie krystalizacji magmy.
Granit ze względu na swoje naturalne właściwości ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Polecany jest do obiektów użyteczności publicznej ze względu na swoją niezwykła wytrzymałość  jak również do wykończeń zewnętrznych budynków. Można uzyskać powierzchnię polerowana, która idealnia unaocznia wspaniały niepowtarzalny wygląd i płomieniowaną dzięki której granit staje się antypoślizgowy

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również stolarkę drewnianą,aluminiową i PCV. Różnorodność systemów jak również profili w sprzedaży udostępnia nam szeroki rynek zbytu. Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo i indywidualnie i dlatego proponowany i dobrany przez nas asortyment dla potrzeb kupującego sprawia zadowolenie i korzyści.

W związku z zapytaniami naszych klientów mamy zamiar w najbliższym czasie poszerzyć nasz asortyment i usługi o odkurzacze centralne i klimatyzacje czy wentylację grawitacyjną, co w dzisiejszych czasach staje się już standardem wyposażenia domu tak jak kominek czy kamień naturalny.

ZAUFAJ NASZEMU DOSWIADCZENIU ZAPRASZAMY NAPRAWDE WARTO 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami

https://www.bmpartner.pl/9,9,40,BM-PARTNER-.aspx

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kominki nawet 20% TANIEJ
Do końca miesiąca na niektóre produkty rabat do 20% od ceny producenta.
Negocjuj ceny
Znalazłeś kominek, piec itp. taniej? Dzwoń i negocjuj ceny!+48 509 412 789
Kominki z montażem
Profesjonalna pomoc przy wyborze oraz montażu kominków, pieców, kotłów.