kominki Kraków kotły, piece

[woo_slide category=”wklady-kominkowe-wodne” orderby=”rand” order=”ASC” numberposts=”12″ item_row=”1″ columns=”3″ columns1=”2″ columns2=”2″ columns3=”1″ columns4=”1″ speed=”1000″ interval=”5000″ layout=”layout4″ scroll=”2″]

Kominki i piece spełniające normy w zakresie efektywności energetycznej

Wkłady kominkowe powietrzne
Wkłady kominkowe powietrzne
Wkłady kominkowe wodne
Wkłady kominkowe wodne
Piece wolnostojące
Piece wolnostojące
Pompy ciepła
Pompy ciepła
Piece na pelet
Piece na pelet
Kotły C.O.
Kotły C.O.

Centrum kominkowe w Krakowie

Kominki, piece, pompy ciepła i wiele innych produktów znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Wiadomo przy tak dużym wyborze większość ludzi się gubi dlatego chętnie udzielamy pomocy w sprawach technicznych i wyboru produktu. Pamiętajmy że zakup ma służyć na kilka-kilkanaście lat dlatego naprawdę warto dowiedzieć się czegoś więcej! Zapraszamy do kontaktu

BM Partner firma z tradycjami

Działamy nieprzerwanie już 12 lat ! Kupując towar który ma służyć dłużej, każdy powinien się zastanowić nad przyszłymi modernizacjami, zmianami czy pomocą w naprawie. Większość systemów grzewczych wymaga co jakiś czas przeglądu, wymiany pewnych podzespołów dlatego warto się związać z firmą która istnieje już kilka lat na rynku. Kolejna sprawa to doświadczenie które jest bezcenne tym bardziej że zakup niejednokrotnie wymaga zabudowy i złe doradztwo może być kosztownie,

Na naszym facebook nowości ze świata kominków, ciekawe realizacje, porady a wkrótce filmy instruktażowe. Polub nas i bądź na bieżąco, wkrótce planujemy gorące oferty … A to będzie niespodzianka !

Stawiamy na jakość i dobrą cenę !

Sprzedajemy kominki i piece wolnostojące, które nie sprawiają kłopotów, są ładnie wykonane, o minimalnym zaangażowaniu klienta w ich użytkowanie. Wielkość i design kominków doradzamy indywidualnie wg priorytetów klientów, od minimalistycznych do mieszkań po całkiem spore do dużych salonów.

Profesjonalnie dobieramy parametry kominków aby spełnić oczekiwania klienta w zależności jaką funkcję ma spełnić piec czy kominek.

Przede wszystkim stawiamy na produkty i materiały wysokiej jakości, jest to gwarancja dobrego działania kominka, jego wykonania a nade wszystko bezpieczeństwa. Palący się ogień w kominku sprawia, że ciepło domowego ogniska staje się ciepłem faktycznym, radością i chlubą domowników. Nie należy jednak zapominać iż, jest to żywy ogień w naszym domu i nie można traktować budowy kominka jak zwykłej zabudowy gipsowej, albowiem wykonany niewłaściwie przez tzw”fachowca od rigipsów” lub “złotej rączki” o monopolu na wiedzę , może być przyczyną nieszczęść i niepowetowanych strat.

Tak więc zapraszamy, jeśli szukasz inspiracji i chciałabyś wybrać dobry kominek, który nie tylko będzie ozdobą Twojego domu lecz będzie służył długie lata Twojej rodzinie, to śmiało przyjdź do Nas! Oferowane przez nas dobre urządzenia to komfort, zadowolenie i satysfakcja z zakupu, nasi klienci to uwielbiają!

ecodesign kominki piece

Ecodesign - Dyrektywa ekoprojektu o co w tym dokładnie chodzi ?

Dyrektywa ecodesign występuje również pod nazwą ekoprojekt lub ErP i jest to z zbiór przepisów dotyczący efektywności energetycznej oraz emisji zanieczyszczeń. Głównie chodzi o wymianę urządzeń, które nie spełniają wymagań minimalnej efektywności pracy, dlatego lepiej skonsultować się przed wyborem aby nie trzeba było zaraz potem zmieniać! Jeżeli chodzi o kominki oraz produkty na paliwa stałe to warto zapoznać się z przepisami. Bardzo dobrze opisane jest na stronie: Projekt LIFE-IP MALOPOLSKA zajdziecie obszerny artykuł dotyczący jakości, norm, urządzeń niskoemisyjnych oraz wymagań programów dofinansowań.

Ministerstwo Energii

Na likwidację starego kotła i zainstalowanie nowego niskoemisyjnego ogrzewania możesz uzyskać wysokie dofinansowanie

[woo_slide title1=”Biokominki” category=”biokominki-ekologiczne-ogrzewanie” orderby=”parent” order=”ASC” numberposts=”30″ item_row=”1″ columns=”6″ columns1=”6″ columns2=”4″ columns3=”3″ columns4=”1″ speed=”1000″ interval=”5000″ scroll=”1″][woo_slide title1=”Wkłady kominkowe powietrzne” category=”wklady-kominkowe-powietrzne” orderby=”parent” order=”ASC” numberposts=”30″ item_row=”1″ columns=”6″ columns1=”6″ columns2=”4″ columns3=”3″ columns4=”1″ speed=”1000″ interval=”5000″ scroll=”1″][woo_slide category=”piece-wolnostojace” orderby=”date” numberposts=”30″ item_row=”1″ columns=”6″ columns1=”6″ columns2=”4″ columns3=”3″ columns4=”1″ speed=”1000″ autoplay=”false” interval=”5000″ scroll=”1″][woo_slide category=”piece-na-pelet” orderby=”rand” order=”ASC” numberposts=”30″ item_row=”1″ columns=”6″ columns1=”6″ columns2=”4″ columns3=”3″ columns4=”1″ speed=”1000″ autoplay=”false” interval=”5000″ scroll=”1″]

Kominki nawet 20% TANIEJ
Do końca miesiąca na niektóre produkty rabat do 20% od ceny producenta.
Negocjuj ceny
Znalazłeś kominek, piec itp. taniej? Dzwoń i negocjuj ceny!+48 509 412 789
Kominki z montażem
Profesjonalna pomoc przy wyborze oraz montażu kominków, pieców, kotłów.