Kotły kondensacyjne gazowe

Showing all 6 results

 • Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W

  Vitodens 100-W to wysokiej jakości piec grzewczy – dzięki zaawansowanej technice kondensacyjnej wyjątkowo wydajny i energooszczędny. Zaprojektowny z myślą o ekonomicznym ogrzewaniu pomieszczeń domowych – wyróżnia się niewielkimi wymiarami, małym ciężarem i cichą pracą, przez co idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach gospodarczych, jak i w łazience oraz kuchni. Panel BoxDesign zapewnia łatwy dostęp do komponentów, które pozwalają na korzystanie z funkcji kotła. Solidna konstrukcja i staranne wykończenie gwarantują długoletnie, bezawaryjne użytkowanie pieca.

  W ofercie sklepu gazowe kotły kondensacyjne:

  JEDNOFUNKCYJNE w zestawach pakietowych:

  • z zasobnikiem ciepłej wody Vitocell (100l, 120l, 150l),
  • ze stacją uzdatniania wody (Aquahome 20-N),
  • z termostatem pokojowym E-200.

  DWUFUNKCYJNE

  ZAPYTAJ O OFERTĘ, NEGOCJUJ NAJLEPSZĄ CENĘ!

 • Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 200-W

  Vitodens 200-W to gazowy kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny o szerokim zakresie  mocy (od 13 kW do 105kW), który sprawdzi się w domach jedno- i wielorodzinnych – piec można zamontować w dostępnej wnęce lub niszy. To nowoczesny kocioł dostępny z wymiennikiem ciepła Inox-Radial, palnikiem cylindrycznym Matrix, a także zdalnym sterowaniem z wykorzystaniem aplikacji mobilnych.

   

  ZAPYTAJ O OFERTĘ, NEGOCJUJ NAJLEPSZĄ CENĘ!

 • Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 222-W

  Vitodens 222-W to kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny zintegrowany z 46-litrowym zasobnikiem wody ładowanym warstwowo Inox-Radial. To idealna opcja do mieszkań, domów rodzinnych, w których  nie ma możliwości zainstalowania odrębnego zasobnika ciepłej wody. Kocioł energooszczędny i funkcjonalny – z palnikiem cylindrycznym MatriX, z możliwością regulacji za pomocą aplikacji mobilnych i elegancką obudową BoxDesign, która pozwala na łatwy dostęp do komponentów, a przy tym skutecznie tłumi hałas.

  ZAPYTAJ O OFERTĘ, NEGOCJUJ NAJLEPSZĄ CENĘ!

 • LUMEA MPX 24

  LUMEA MPX 24 to nowej generacji piec kondensacyjny, 1-funkcyjny, o nowoczesnej, estetycznej, a zarazem solidnej konstrukcji. Dzięki wykorzystaniu technologii kondensacji, wymiennikowi wykonanemu ze stali nierdzewnej i palnikowi o niskiej emisji tlenku azotu LUMEA pozwala na oszczędność energii – nawet do 30%!

  Atutem pieca jest wysoka funkcjonalność – piec można zamontować nawet na małych przestrzeniach.

  ZAPYTAJ O OFERTĘ, NEGOCJUJ NAJLEPSZĄ CENĘ!

 • Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W

  Vitodens 111-W to kocioł kondensacyjny  obsługiwany jest za pomocą nowego podświetlanego panelu dotykowego LCD.  To idealna opcja do mieszkań, domów rodzinnych, w których  nie ma możliwości zainstalowania odrębnego zasobnika ciepłej wody. Kocioł posiada wbudowany zasobnik ładowany ze stali szlachetnej o pojemności 46 litrów – stała temperatura ciepłej wody nawet przy wysokiej intensywności poboru wody. W razie potrzeby załącza się automatycznie palnik cylindryczny MatriX kotła Vitodens 111-W utrzymując zawsze pożądaną temperaturę wody.

  ZAPYTAJ O OFERTĘ, NEGOCJUJ NAJLEPSZĄ CENĘ!

 • Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 222-F

  Vitodens 222-F to kocioł kondensacyjny – stojący nie wymaga ustawienia w oddzielnym pomieszczeniu. Jest tak kompaktowy i cichy, że można go zamontować nawet w kuchni. Emaliowane, ładowane zasobniki c.w.u. o pojemności 100 wzgl. 130 litrów zapewniają wysoki komfort korzystania z ciepłej wody. Pod względem wydajności rozbioru ciepłej wody system ten jest porównywalny z ustawionym osobno podgrzewaczem pojemnościowym o pojemności 150 litrów.

  ZAPYTAJ O OFERTĘ, NEGOCJUJ NAJLEPSZĄ CENĘ!

Kominki nawet 20% TANIEJ
Do końca miesiąca na niektóre produkty rabat do 20% od ceny producenta.
Negocjuj ceny
Znalazłeś kominek, piec itp. taniej? Dzwoń i negocjuj ceny! +48 509 412 789
Kominki z montażem
Profesjonalna pomoc przy wyborze oraz montażu kominków, pieców, kotłów.
X