Centrum kominkowe w Krakowie

Kominki, piece, pompy ciepła i wiele innych produktów znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Wiadomo przy tak dużym wyborze większość ludzi się gubi dlatego chętnie udzielamy pomocy w sprawach technicznych i wyboru produktu. Pamiętajmy że zakup ma służyć na kilka-kilkanaście lat dlatego naprawdę warto dowiedzieć się czegoś więcej! Zapraszamy do kontaktu

Stawiamy na jakość i dobrą cenę !

Sprzedajemy kominki i piece wolnostojące, które nie sprawiają kłopotów, są ładnie wykonane, o minimalnym zaangażowaniu klienta w ich użytkowanie. Wielkość i design kominków doradzamy indywidualnie wg priorytetów klientów, od minimalistycznych do mieszkań po całkiem spore do dużych salonów.

Profesjonalnie dobieramy parametry kominków aby spełnić oczekiwania klienta w zależności jaką funkcję ma spełnić piec czy kominek.

Przede wszystkim stawiamy na produkty i materiały wysokiej jakości, jest to gwarancja dobrego działania kominka, jego wykonania a nade wszystko bezpieczeństwa. Palący się ogień w kominku sprawia, że ciepło domowego ogniska staje się ciepłem faktycznym, radością i chlubą domowników. Nie należy jednak zapominać iż, jest to żywy ogień w naszym domu i nie można traktować budowy kominka jak zwykłej zabudowy gipsowej, albowiem wykonany niewłaściwie przez tzw”fachowca od rigipsów” lub “złotej rączki” o monopolu na wiedzę , może być przyczyną nieszczęść i niepowetowanych strat.

Tak więc zapraszamy, jeśli szukasz inspiracji i chciałabyś wybrać dobry kominek, który nie tylko będzie ozdobą Twojego domu lecz będzie służył długie lata Twojej rodzinie, to śmiało przyjdź do Nas! Oferowane przez nas dobre urządzenia to komfort, zadowolenie i satysfakcja z zakupu, nasi klienci to uwielbiają!

Kominki nawet 20% TANIEJ
Do końca miesiąca na niektóre produkty rabat do 20% od ceny producenta.
Negocjuj ceny
Znalazłeś kominek, piec itp. taniej? Dzwoń i negocjuj ceny!+48 509 412 789
Kominki z montażem
Profesjonalna pomoc przy wyborze oraz montażu kominków, pieców, kotłów.
%d bloggers like this: