ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

 • VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 333-G

Symbol: viessmann-114

Kompaktowa pompa ciepła solanka/woda, moc grzewcza: od 1,7 do 11,4 kW, pojemność zasobnika: 220 litrów

44795.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 333-G

Występuje w kilku wariantach, prosimy o kontakt w celu przedstawienia dopasowanej oferty

Wysoka efektywność dzięki nowoczesnej technologii inwerterowej: Vitocal 333-G

Kompaktowa, wolnostojąca pompa ciepła, wymagająca mało miejsca i szczególnie cicha – nadaje się do zainstalowania w pobliżu pomieszczeń mieszkalnych.

image

Nowoczesna technologia inwerterowa

Nowa generacja kompaktów Vitocal 333-G jest dzięki nowoczesnej technologi inwerterowej napędu pompy ciepła solanka/woda najbardziej efektywnym rozwiązaniem dla obiektów nowobudowanych.

Obieg chłodniczy z regulacją mocy dopasowuje moc grzewczą pompy ciepła do aktualnego zapotrzebowania ciepła w budynku. Efektem tego jest mniejsza częstość rozruchów i wyższy roczny współczynnik efektywności. Kompakt Vitocal 333-G dostępny jest w dwóch typowielkościach z zakresami modulacji mocy 1,7 do 8,6 kW oraz 2,4 do 11,4 kW pokrywając w ten spoób optymalnie potrzeby domów nowobudowanych.

 

Czym przekonuje Vitocal 333-G

 • Ledwo słyszalna, także przy zainstalowaniu w bliskości pomieszczeń mieszkalnych, dzięki innowacyjnej koncepcji ochrony akustycznej
 • Kompaktowe gabaryty i mała powierzchnia ustawienia pozostawia więcej miejsca w budynku
 • Wysoki komfort obsługi – ogrzewanie, chłodzenie, podgrzew CWU i wentylacja sterowane przez zintegrowany regulator Vitotronic
 • Zwiększony stopień wykorzystania własnego prądu z instalacji fotowoltaicznej, dzięki głębokiemu zakresowi modulacji mocy pompy ciepła
 • Komunikacja z Internetem poprzez Vitoconnect (w zakresie dostawy) i aplikację mobilną ViCare App
 • Możliwość sterowania kompatybilnych urządzeń wentylacji mieszkań Vitovent

 

Wysoka efektywność – niskie koszty energii

Oprócz układu regulacji mocy, również system RCD-System (Refrigerant Cycle Diagnostic System) dba o precyzyjne i szybkie wyregulowanie obiegu chłodniczego poprzez elektroniczny zawór rozprężający. Energoooszczędne, wysokoefektywne pompy obiegowe solanki i wody grzewczej dodatkowo obniżają zużycie energii i tym samym koszty eksploatacji.

 

Wysoka efektywność podgrzewu CWU i doskonały komfort mieszkania

Nowoopracowany zasobnik 220-litrowy zasobnik CWU w kompakcie Vitocal 333-G zapewnia maksymalną objętość czerpanej wody ponad 300 litrów (temperatura czerpania 40 °C) przy zachowaniu klasy efektywności A+ (profil XL) i utrzymuje bez dogrzewania elektrycznego maksymalną temperaturę CWU 60 °C. W opcji można poprzez zestaw solarnego wymiennika ciepła wpiąć w system podgrzewu CWU kolektory słoneczne. Szczególnie wysoki komfort mieszkania stwarza pompa ciepła w kombinacji z urządzeniem wentylacyjnym Vitovent. Zintegrowany regulator lub opcyjny pilot zdalnej obsługi pozwala komfortowo obsługiwać oba urządzenia. W gorące, letnie dni można wykorzystać pompę ciepła także do chłodzenia pomieszczeń. Do takiej zintegrowanej funkcji chłodzenia potrzebne jest opcyjny zestaw „natural cooling-box”.

 

Prosty montaż, małe zapotrzebowanie miejsca, cicha praca

Dla ułatwienia wstawiania i montażu kompaktu Vitocal 333-G można w razie potrzeby odłączyć na hydraulicznych i elektrycznych złączach wtykowych nowy moduł obiegu chłodniczego, wyjąć go z pompy ciepła i transportować osobno. Dzięki elastycznej koncepcji przyłączy pompę ciepła można ponadto szybko dostosować do miejscowej sytuacji montażowej.

Mała powierzchnia podstawy, niespełna 0,5 m² i dostęp od przodu do wszystkich wymagających serwisowania zespołów umożliwia elastyczny wybór miejsca ustawienia. Bardzo niskie szumy pracy do 41 dB(A) (moc akustyczna wg ErP przy B0/W55) pozwalają na instalowanie kompaktu w biskości pomieszczeń mieszkalnych, np. w pomieszczeniu gospodarczym.

image

Komfort obsługi

Regulator pompy ciepła Vitotronic 200 WO1C z wyświetlaczem graficznym i tekstowym pozwala na intuicyjną obsługę całej instalacji centralnego ogrzewania i chłodzenia, a w przypadku współpracy z rekuperatorem firmy Viessmann, pozwala również na sterowanie system wentylacji mechnicznej. Dla każdego punktu w menu, pod jednym przyciskiem, dostępna jest także pomoc kontekstowa.

image

Aplikacja ViCare

Dostarczana wraz z pompą ciepła bramka internetowa Vitoconnect 100 OPTO1 umożliwia użytkownikowi sterowanie instalacją grzewczą za pośrednictwem smartfona. Można w każdej chwili sprawdzić status eksploatacji i w przypadku awarii w szybki i łatwy sposób nawiązać kontakt z zapisaną wcześniej w aplikacji firmą specjalistyczną.

image

Vitoconnect 100 umożliwia połączenie internetowe

Do obsługi za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne wymagane jest bezprzewodowe połączenie internetowe oraz dostarczana wraz z pompą ciepła bramka Vitoconnect 100 OPTO1.

 

Cechy produktu

 • Kompakty z pompą ciepła solanka/woda w technologii inwerterowej, 1,7 do 11,4 kW (płynne dopasowanie mocy grzewczej do zapotrzebowania)
 • Bardzo wysoki komfort ciepłej wody, dzięki temperaturze do 60 °C i objętości czerpanej do 300 litrów przy 220-litrowym zasobniku CWU
 • Bardzo niskie koszty eksploatacji, dzięki optymalizacji podgrzewu CWU – klasa efektywności energetycznej podgrzewu CWU A+
 • Temperatura CWU do 60°C bez dogrzewania elektrycznego
 • Niskie koszty eksploatacji, dzięki optymalizacji sezonowego współczynnika efektywności (SCOP = Seasonal Coefficient of Performance) wg EN 14825: do 5,5 (klimat zimny /zastosowania niskotemperaturowe)
 • Wartość COP (Coefficient of Performance) wg PN-EN 14511:2018: do 4,8 (B0/W35)

image

Dobrze zgrane podzespoły: technika systemowa

„Całość to coś więcej niż suma części składowych”. Zgodnie z tą dewizą firma Viessmann oferuje nie tylko pojedyncze komponenty grzewcze, spełniające wysokie wymogi Viessmann w zakresie jakości, niezawodności i efektywności. Wszystkie produkty są ze sobą zintegrowane, tworząc zgrany system całościowy, w którym każdy z podzespołów doskonale współpracuje z pozostałymi. Tylko idealne współdziałanie zintegrowanych w systemie komponentów pozwala wykorzystać cały potencjał doskonałej, innowacyjnej technologii.

Technika systemowa firmy Viessmann obejmuje wszystkie elementy składające się na niezawodne, ekonomiczne ogrzewanie: od regulatora Vitotronic z bezprzewodowym modułem zdalnego sterowania przez wydajny zasobnik ciepłej wody użytkowej Vitocell, zapewniający optymalny komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej, po wysokiej jakości instalacje solarne umożliwiające oszczędne wspomaganie ogrzewania.

image

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro.

Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Gwarancja producenta 3 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria VIESSMANN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia