ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 300-G

Symbol: viessmann-113

Pompa ciepła typu solanka/woda o mocy grzewczej od 5,9 do 85,6 kW

32675.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 300-G

Występuje w kilku wariantach, prosimy o kontakt w celu przedstawienia dopasowanej oferty

Pompa ciepła Vitocal 300-G pozyskuje energię z gruntu lub wody gruntowej poprzez sondę lub kolektor gruntowy. W każdym z tych rozwiązań może pokryć całe zapotrzebowanie na ciepło w budynku także w mroźne, zimowe dni.

W przypadku wymaganej większej mocy pompa ciepła Vitocal 300-G może być wykorzystana do tworzenia układów kaskadowych na zasadzie master/slave.

 

Zalety

  • Charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej A++ * wg rozporządzenia WE 811/2013, ogrzewanie, przeciętne warunki klimatyczne – zastosowanie niskotemperaturowe (W35).
  • Zapewnia niskie koszty eksploatacji, dzięki wysokim współczynnikom efektywności: wartość COP wg EN 14511 do 5,0 (solanka 0°C/woda 35°C).
  • Wykorzystuje bezpłatne ciepło skumulowane w gruncie i wodach gruntowych.
  • Wyróżnia się cichą pracą dzięki podwójnej izolacji akustycznej.
  • Jest wyposażona w wydajną sprężarkę zapewniającą wysoką temperaturę wody na zasilaniu.
  • Może współpracować z instalacją fotowoltaiczną.

 

Różne opcje konfiguracji pracy

Pompa ciepła Vitocal 300-G to urządzanie grzewcze przeznaczone zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków jedno- i dwurodzinnych. W zależności od dostępnej energii ze środowiska pompa Vitocal 300-G jest konfigurowana jako urządzenie typu solanka/woda, aby pozyskiwać energię gruntu, lub jako pompa ciepła typu woda/woda pozyskująca energię z wód gruntowych.

 

Regulator z funkcją bilansowania energii

Dzięki menu ze wskazaniami tekstowymi i graficznymi obsługa regulatora Vitotronic 200 jest łatwa i intuicyjna. Regulator pompy ciepła pozwala także na tworzenie różnorodnych bilansów energetycznych, uznawanych przez organy przyznające dofinansowania.

image

Komfort obsługi

Pompa ciepła wyposażona jest w przejrzysty, łatwy w obsłudze i inteligentny regulator Vitotronic, który umożliwia szybką i dokładną regulację systemu grzewczego.

Regulator Vitotronic 200 może być zdalnie obsługiwany dzięki aplikacji mobilnej na smartfony.

image

Vitoconnect 100 umożliwia połączenie internetowe

Obsługę systemu grzewczego za pośrednictwem aplikacji mobilnej umożliwia komunikator Vitoconnect 100. Może on współpracować z każdym urządzeniem Viessmann wyprodukowanym po 2003 roku.

image

Aplikacja ViCare

Aplikacja ViCare umożliwia użytkownikowi sterowanie instalacją grzewczą za pośrednictwem smartfona. Pozwala w każdej chwili sprawdzić status eksploatacji systemu, a w przypadku ewentualnej awarii w szybki i łatwy sposób nawiązać kontakt z zapisanym w aplikacji serwisantem.

image

image

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro.

Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Gwarancja producenta 3 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria VIESSMANN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia