ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 200-S

Symbol: viessmann-105

Pompa ciepła solanka/woda o mocy grzewczej od 5,6 do 17,2 kW.

27795.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

VIESSMANN POMPA CIEPŁA VITOCAL 200-S

Występuje w kilku wariantach, prosimy o kontakt w celu przedstawienia dopasowanej oferty

 

Zalety

  • Charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej A++ * wg rozporządzenia WE 811/2013, ogrzewanie, przeciętne warunki klimatyczne – zastosowanie niskotemperaturowe (W35).
  • Wykorzystuje bezpłatne ciepło skumulowane w gruncie.
  • Może korzystać z darmowego prądu wytwarzanego przez instalację fotowoltaiczną.
  • Zapewnia niski poziom hałasu i wibracji.
  • Zapewnia chłodzenie budynku latem, dzięki funkcji „natural cooling”.
  • Umożliwia uzyskanie dofinansowania ze środków publicznych.

Ciepło z gruntu

Pompa ciepła solanka/woda Vitocal 200-G pozyskuje odnawialne ciepło z gruntu. Pompa o mocy do 17,2 kW jest przeznaczona do nowych domów jednorodzinnych. Efektywna sprężarka osiąga temperaturę na zasilaniu do 60°C. Gruntowa pompa ciepła Vitocal 200-G zapewnia również wysoki komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej.

Dodatkowe ogrzewanie przyspiesza osuszanie jastrychu

Inwestorzy docenią ogrzewanie dodatkowe gruntowej pompy ciepła Vitocal 200-G. Montowane jest ono przez firmę instalatorską na określony czas i przyspiesza osuszanie jastrychu.

Chłodzenie w pakiecie

Pompa ciepła solanka/woda Vitocal 200-G posiada zintegrowaną funkcję regulacji „natural cooling” za pomocą dostępnego w ramach opcji modułu NC-Box. Dzięki temu w gorące letnie dni może schładzać dom do przyjemnej temperatury.

image

image

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro.

Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Gwarancja producenta 3 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria VIESSMANN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia