ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • UNICO WKŁAD KOMINKOWY DRAGON 2C RASTER

Symbol: unico-179
11906.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

UNICO WKŁAD KOMINKOWY DRAGON 2C LIFT RASTER

TRÓJSTRONNY wkład Dragon 2C Lift.

Dla komfortu użytkowania wkład został wyposażony w system POWERLift, dzięki któremu drzwi płynnie unoszą się do góry. Dragon 2C Lift to elegancki minimalizm w najnowocześniejszym wydaniu.

W wersji Raster ( palenisko wyłożone ceramiką Refrabox, szyba z czarnym nadrukiem maskującym ramę, wąskie profile czarne lub inox zamiast tradycyjnej ramy szyby) 

do 31 grudnia 2020 cena promocyjna wynosi 9745 zł BRUTTO

SZEROKOŚĆ 71-80 cm
WYSOKOŚĆ 46 - 55 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%, Norma Ekoprojekt
MOC GRZEWCZA 16-20 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN 151-180 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Dane techniczne:

 

Ø Moc                           4-13 kW

Ø Sprawność              80%

Ø Fasada  sz/w           760+360/480 

Ø Śr. Czopucha          180 mm

image

image

image

image

image

OD 30 LAT NA RYNKU

Nasza mocna, stabilna pozycja rynkowa oraz niezwykle pozytywny wizerunek jest wynikiem stosowania w naszej codziennej pracy motta: Różnicę stanowi jakość. Sprawdzony produkt, doświadczenie, profesjonalny, zgrany, pracujący z zapałem zespół i dobra infrastruktura są gwarantem stałego umacniania pozycji marki Unico na rynku jako synonimu produktów o bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę.

 Od początku istnienia firmy Unirol, a więc od 1988 roku działamy w sektorze branży grzewczej. Zaczynaliśmy od świadczenia usług instalacyjno-budowlanych z czasem jednak przekształciliśmy się w znanego i liczącego się na dolnośląskim rynku dostawcę produktów i usług związanych z ekologicznymi systemami ogrzewania.

W roku 2000 zdecydowaliśmy się zaangażować w branżę kominkową. Importowaliśmy oraz dystrybuowaliśmy wkłady kominkowe prestiżowych firm zagranicznych. Na bazie zdobytych doświadczeń w roku 2002 rozpoczęliśmy własną produkcję stalowych wkładów kominkowych Unico z okładziną szamotową (powietrznych i z płaszczem wodnym).

Wszystkie wyroby sprzedawane przez naszą firmę, zarówno importowane jak i produkowane, oznaczane są naszym własnym, dobrze rozpoznawalnym logo: Unico.

Jesteśmy największym producentem wkładów kominkowych na terenie Dolnego Śląska.

Zależy nam na najwyższym poziomie obsługi naszych klientów, dlatego z sukcesem wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 zakończony zdobyciem certyfikatu w 2004 roku.

Gwarancja producenta 5 lat

Zapraszamy do działu Akcesoria UNICO

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia