ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • UNICO OBUDOWA BETONOWA FUSION/DRAGON D2B/5

Symbol: unico-138
4870.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

UNICO OBUDOWA BETONOWA FUSION/DRAGON D2B/5

Ciepła zabudowa kominka to rozwiązanie dość nietypowe, jednak cieszące się coraz większą popularnością w polskich domach. Jego zalety wynikają przede wszystkim z faktu, że przekazuje nagromadzone ciepło do obiektu, zachowując jednocześnie pewną część na później, w obrębie własnej powierzchni. Ze względu na wspomnianą cechę, nie poleca się łączyć tego typu zabudów z systemami powietrznego lub wodnego ogrzewania, które to traciłyby na swojej wydajności poprzez oddawanie części ciepła nagrzewającej się obudowie.

Ciepła zabudowa kominka rekomendowana jest przede wszystkim osobom, które planują ogrzewać salon drewnem. Wówczas pomieszczenie ogrzewane będzie zarówno w momencie, kiedy zawartość kominka płonie, jak i po jej zgaśnięciu (poprzez ciepło zgromadzone w samej obudowie urządzenia).

W ramach naszego asortymentu oddajemy do Państwa dyspozycji dwa rodzaje produktów, stanowiące niezbędne elementy składowe ciepłej zabudowy. Poniżej znajduje się ich nieco szersze omówienie.

Wymienniki to wolnostojące urządzenia, które umożliwiają odzysk ciepła z przelatującego przez nie gorącego powietrza. Takie rozwiązanie powoduje, że ta cześć energii, która w innych warunkach uleciałaby przez komin, w tym przypadku zostaje skumulowana wewnątrz zabudowy kominka. Dzięki temu w następnym etapie zostaje przekazana do ogrzania pomieszczenia, gdzie znajduje się źródło ciepła lub – w zależności od konkretnego systemu – jest rozprowadzana po pozostałych pokojach danego obiektu.

 Modułowe zabudowy z betonu akumulacyjnego dedykowane do wkładu Dragon 2B. Zaawansowana bezrusztowa konstrukcja wkładu Unico pozwala znacznie wydłużyć czas spalania drewna, a beton obudowy akumuluje ciepło, oddając je długo po wygaśnięciu kominka. Obudowę można rozbudować do 7 modułów. Jest to idealne rozwiązanie dla współcześnie budowanych domów energooszczędnych.

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta, narożna
SPRAWNOŚĆ 75-80%, Norma Ekoprojekt
MOC GRZEWCZA 11-15 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

image 

 

image

image

image

image

image

OD 30 LAT NA RYNKU

Nasza mocna, stabilna pozycja rynkowa oraz niezwykle pozytywny wizerunek jest wynikiem stosowania w naszej codziennej pracy motta: Różnicę stanowi jakość. Sprawdzony produkt, doświadczenie, profesjonalny, zgrany, pracujący z zapałem zespół i dobra infrastruktura są gwarantem stałego umacniania pozycji marki Unico na rynku jako synonimu produktów o bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę.

 Od początku istnienia firmy Unirol, a więc od 1988 roku działamy w sektorze branży grzewczej. Zaczynaliśmy od świadczenia usług instalacyjno-budowlanych z czasem jednak przekształciliśmy się w znanego i liczącego się na dolnośląskim rynku dostawcę produktów i usług związanych z ekologicznymi systemami ogrzewania.

W roku 2000 zdecydowaliśmy się zaangażować w branżę kominkową. Importowaliśmy oraz dystrybuowaliśmy wkłady kominkowe prestiżowych firm zagranicznych. Na bazie zdobytych doświadczeń w roku 2002 rozpoczęliśmy własną produkcję stalowych wkładów kominkowych Unico z okładziną szamotową (powietrznych i z płaszczem wodnym).

Wszystkie wyroby sprzedawane przez naszą firmę, zarówno importowane jak i produkowane, oznaczane są naszym własnym, dobrze rozpoznawalnym logo: Unico.

Jesteśmy największym producentem wkładów kominkowych na terenie Dolnego Śląska.

Zależy nam na najwyższym poziomie obsługi naszych klientów, dlatego z sukcesem wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 zakończony zdobyciem certyfikatu w 2004 roku.

Gwarancja producenta 5 lat

Zapraszamy do działu Akcesoria UNICO

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia