ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


 • STORCH PIEC KOMINKOWY MAGNA SE METAL

Symbol: storch-magna-101

Piec kominkowy Storch MAGNA SE z dużą płaską szybą nowoczesną, wykończoną sitodrukiem - czarny nadruk po brzegach. Obudowa ze stali lakierowanej w kolorze czarnym.

14211.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
Kurier 200 200
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

STORCH PIEC KOMINKOWY MAGNA SE METAL

Piec kominkowy Storch MAGNA SE z dużą płaską szybą nowoczesną, wykończoną sitodrukiem - czarny nadruk po brzegach. Obudowa ze stali lakierowanej w kolorze czarnym.

Komora spalania wyłożona szamotem. Palenisko z ruchomym rusztem żeliwnym i pojemnikiem na popiół. Odprowadzenie spalin z tyłu lub od góry. Wysuwany na prowadnicach pojemnik na drewno.

System czysta szyba, kurtyna powietrzna odgradza szybę od ognia zapobiegając zabrudzeniu. Powietrze kierowane na szybę jest wstępnie podgrzewane.

Piec jest wyposażony w ceramiczne płyty akumulacyjne o wadze 46 kg pozwalające na ogrzewanie pomieszczenia jeszcze przez wiele godzin po wygaśnięciu ognia.

Piec kominkowy Storch MAGNA SE posiada przyłącze powietrza do spalania z zewnątrz z tyłu lub od dołu. Regulacja spalania odbywa się za pomocą jednego suwaka na przepustnicy powietrza. Piec możemy instalować w domach wyposażonych w wentylację mechaniczną - rekuperację.

 

Wyposażenie i zalety:

 • korpus stalowy
 • obudowa ze stali lakierowanej w kolorze czarnym
 • drzwi nowoczesne z dużą płaską szybą
 • szyba z czarnym nadrukiem - sitodruk
 • ruchomy ruszt żeliwny
 • pojemnik na popiół
 • palenisko wyłożone szamotem
 • wysuwana na prowadnicach szuflada na drewno
 • system czysta szyba - kurtyna powietrzna
 • regulacja spalania jednym suwakiem
 • odprowadzenie spalin z tyłu lub od góry
 • przyłącze powietrza do spalania z zewnątrz z tyłu lub od dołu
 • przystosowany do pracy w domach z wentylacją mechaniczną - rekuperacja
SZEROKOŚĆ 61-70 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%, Norma Ekoprojekt
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

moc nominalna: 7,3 kW

moc regulowana: 3,7-9,5 kW

sprawność: 82,79 %

powierzchnia ogrzewana: do 100 m2

waga: 292 kg

średnica wylotu spalin: 150 mm

wylot spalin: góra oraz tył

średnica doprowadzenia powietrza z zewnątrz: 125 mm

wysokość: 1399 mm

szerokość: 638 mm

głębokość: 408 mm

producent: Storch Niemcy

gwarancja: 2 lata

klasa energetyczna: A+

spełnia wymagania EkoProjekt

image

image

Firma Storch Kamine GmbH z siedzibą w Fürth (środkowa Frankonia) została założona w listopadzie 2003 roku jako marka premium i filia jednego z największych producentów pieców kominkowych w Europie.

Ogień w pierwszym piecu kominkowym "Vesuv" z numerem seryjnym 0001 zapalił się 26 lutego 2004 r. w Ofen Götz w Amberg (Górny Palatynat) i jako dumna pamiątka z tego dnia po dziś dzień pali się na terenie wystawowym w Amberg.

Ferdinand Götz był nie tylko pierwszym partnerem biznesowym Storch, ale także jego przyjacielem i doradcą. W 2005 r. wykorzystując swoje doświadczenie w dziedzinie pieców kominkowych i steatytu, pomógł nam wykonać "wielki skok" i przyczynił się do nowej identyfikacji Storcha z zewnętrzną okładziną HLS (kamień nagrobny z Himalajów, limonit), który wcześniej nie był używany w piecach kominkowych.

Niezwykle delikatna, piękna faktura i mistrzowskie przetwarzanie tego nowego kamienia zostały natychmiast zauważone i dobrze przyjęte przez konsumentów. Inni producenci zaczęli wkrótce używać tego nowego rodzaju piaskowca do swoich pieców kominkowych.

W 2008 r. siedziba siedziba spółki przeniosła się z Fürth do Großhabersdorf. Obecnie Storch ma ugruntowaną pozycję na rynku i stałą obecność w branży pieców kominkowych, a jego szeroka gama atrakcyjnych produktów jest reprezentowana w całej Europie.

Gwarancja producenta 5 lat

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia