ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • STORCH PIEC KOMINKOWY HIERRO 3S METAL

Symbol: storch-hierro-102

Piec kominkowy HIERRO 3S. Piec wykonany z najwyższej jakości materiałów, nowoczesny, elegancki smukły wygląd podkreślający wartość estetyczną piecyka doda we wnętrzu niesamowity efekt wystroju oraz ciepło dla całego domu, Trójstronne przeszklenie, posiada system czystej szyby, obudowa wykończona metalem w różnych kolorach do wyboru. Zakres mocy 3-8 kW.

10455.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

STORCH PIEC KOMINKOWY HIERRO 3S METAL

Piec kominkowy HIERRO 3S. Piec wykonany z najwyższej jakości materiałów, nowoczesny, elegancki smukły wygląd podkreślający wartość estetyczną piecyka doda we wnętrzu niesamowity efekt wystroju oraz ciepło dla całego domu, Trójstronne przeszklenie, posiada system czystej szyby, obudowa wykończona metalem w różnych kolorach do wyboru. Zakres mocy 3-8 kW.

Piec kominkowy Storch HIERRO 3S idealnie sprawdzi się w energooszczędnym nowoczesnym jak i tradycyjnym domu. Piecyk o niezwykłym nowoczesnym cylindrycznym kształcie oraz solidnej konstrukcji, wykonany ze stali w  czterech kolorach korpusu do wyboru - szary, czarny, brązowy i perłowy, obudowa wykonana z metalu do wyboru w wielu wariantach kolorystycznych podkreślając jego nowoczesny design. Duża trójstronna szyba pozwala na delektowanie się płomieniami ognia w piecyku, dodatkowo wyposażona w system czystej szyby. Drzwiczki wyposażone w elegancką pionową klamkę. Piecyk osiąga sprawność 80,9%, dzięki temu osiągamy odpowiednią temperaturę zużywając mniej drewna. Zastosowane technologie użyte przy jego konstrukcji pozwolą na długie oddawanie ciepła do wnętrza oraz ekonomiczne spalanie.

Piec wyposażony w:

- kurtyna powietrzna

- duża wizja ognia przez trójstronną szybę

- precyzyjne spalanie

- wbudowany szyber

- wylot spalin górny lub tylny

- żeliwny ruszt

- centralne tylne lub dolne doprowadzenie powietrza z zewnątrz

- doskonały wzór płomienia i zoptymalizowane spalanie

- niezwykle szeroki zakres mocy (3-8 kW)

- bezpieczny mechanizm zamykania drzwi

- blokada drzwi - umożliwia wstępne napełnienie komory spalania

- szuflada pod piecem i mechanizmem miękkiego zamykania na KLIK (do przechowywania akcesoriów, rozpałek, środków czystości itp)

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY trójstronna, półokrągła
SPRAWNOŚĆ 75-80%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Zakres mocy 3-8 kW

Nominalna moc cieplna 5,7 kW

moc grzewcza 150 m 3

efektywność 80%

wysokość 1191 mm

szerokość 532 mm

głębokość 400 mm

wylot spalin 150 mm

Waga stal okładziny 136 kg

wlot świeżego powietrza 120 mm

Paleta szkliw:

image

Wybór kamienia:

image

Wybór koloru korpusu:

image

image

Firma Storch Kamine GmbH z siedzibą w Fürth (środkowa Frankonia) została założona w listopadzie 2003 roku jako marka premium i filia jednego z największych producentów pieców kominkowych w Europie.

Ogień w pierwszym piecu kominkowym "Vesuv" z numerem seryjnym 0001 zapalił się 26 lutego 2004 r. w Ofen Götz w Amberg (Górny Palatynat) i jako dumna pamiątka z tego dnia po dziś dzień pali się na terenie wystawowym w Amberg.

Ferdinand Götz był nie tylko pierwszym partnerem biznesowym Storch, ale także jego przyjacielem i doradcą. W 2005 r. wykorzystując swoje doświadczenie w dziedzinie pieców kominkowych i steatytu, pomógł nam wykonać "wielki skok" i przyczynił się do nowej identyfikacji Storcha z zewnętrzną okładziną HLS (kamień nagrobny z Himalajów, limonit), który wcześniej nie był używany w piecach kominkowych.

Niezwykle delikatna, piękna faktura i mistrzowskie przetwarzanie tego nowego kamienia zostały natychmiast zauważone i dobrze przyjęte przez konsumentów. Inni producenci zaczęli wkrótce używać tego nowego rodzaju piaskowca do swoich pieców kominkowych.

W 2008 r. siedziba siedziba spółki przeniosła się z Fürth do Großhabersdorf. Obecnie Storch ma ugruntowaną pozycję na rynku i stałą obecność w branży pieców kominkowych, a jego szeroka gama atrakcyjnych produktów jest reprezentowana w całej Europie.

Gwarancja producenta 5 lat

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia