ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • ROMOTOP PIEC KOMINKOWY LUGO W 04 PIASKOWIEC

Symbol: romotop-lugo-112

LUGO W 04 piaskowiec z płaszczem wodnym jest to zarówno wysokiej jakości jak i stylowy piec wolnostojący posiadający nowoczesne rozwiązania konstrukcji płaszcza wodnego.

11399.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

ROMOTOP PIEC KOMINKOWY LUGO W 04 PIASKOWIEC

LUGO W 04 piaskowiec z płaszczem wodnym  jest to zarówno wysokiej jakości jak i stylowy piec wolnostojący posiadający nowoczesne rozwiązania konstrukcji płaszcza wodnego, dodatkowo wyposażony w wymiennik wody, który może ogrzać wodę użytkową lub do centralnego ogrzewania. Piec posiada obudowę z piaskowca. Kolor korpusu pieca jest czarny. Piec może być do samodzielnego montażu dla osób lubiących spędzać wolny czas na majsterkowaniu. Priorytetowo polecamy!!

Jego zalety to: sprawny płaszcz wodny z odbiorem 70% ciepła do wody a 30% ogrzewa pomieszczenie; pojemność płaszcza wodnego 32 litry; idealny dla domów energooszczędnych, gwarantująca bezpieczeństwo zintegrowana chłodnica z zaworem termostatycznym; drzwiczki rewizyjne płaszcza wodnego ułatwiające czyszczenie; CDP (centralne doprowadzenie powietrza) do spalania w 100% z poza budynku; dzięki jednemu suwakowi łatwo reguluje się powietrze pierwotne i wtórne; schowek pod paleniskiem na niewielką ilość drewna lub akcesoria kominkowe.

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ 41-50 cm
RODZAJ SZYBY półokrągła
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 11-15 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Wysokość 1384 mm

Szerokość 560 mm

Głębokość 470 mm

Waga 335 kg

Moc regulowana 6.0-14.0 kW

Moc regulowana wymiennika ciepła 3.5-9.0 kW

Średnica wylotu spalin 150 mm

Średnica wylotu CDP 120 mm

Wysokość osi tylnego wylotu spalin 1243 mm

Wymagana siła ciągu 12 Pa

Wydajność 88 %

Spalanie drewna (kg/godz.) 2,7 kg/h

image

Romotop należy do europejskich liderów produkcji pieców i wkładów kominkowych

Już ponad milion gospodarstw domowych na całym świecie cieszy się z produktów marki ROMOTOP. Każdy produkt, który opuszcza zakład produkcyjny w Suchdole nad Odrą, jest efektem wspólnego wysiłku wszystkich 500 pracowników. Dzięki nowoczesnej bazie produkcyjnej, kompetentnym pracownikom i wyspecjalizowanym sprzedawcom marka ROMOTOP należy do europejskich liderów w tej branży. Zrobotyzowany w znacznym stopniu proces produkcyjny przebiega na 30.000 m2. Elastyczność dostaw do odbiorców jest wspierana przez 10.000 m2 powierzchni magazynowych oraz własny transport samochodowy.

Piece i wkłady kominkowe ROMOTOP oferują swoim użytkownikom pierwszej klasy wzornictwo, najwyższej jakości wykonanie oraz innowacyjne rozwiązanie procesu spalania drewna. Szerokie spektrum produktów zaspokoi potrzeby standardowych i energooszczędnych domów. Energia cieplna może być magazynowana w obudowie akumulacyjnej lub rozprowadzana za pośrednictwem płaszcza wodnego po całej powierzchni budynku. Do wyboru dostępne są obudowy z ręcznie produkowanej ceramiki lub kamieni naturalnych.

Gwarancja producenta 5 lat

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia