ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

 • RAVELLI PIEC WOLNOSTOJĄCY DUAL 7

Symbol: ravelli-piec-114

Obudowa wykończona po bokach panelami ze stali lakierowanej w kolorze białym, czarnym lub niebieskim. Płyta górna oraz drzwi wykonane z żeliwna.

9060.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 150
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 150
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

RAVELLI PIEC WOLNOSTOJĄCY DUAL 7

Piec na pelet  Ravelli DUAL 7  z wentylatorem frontowym do ogrzewania pomieszczenia, w którym się znajduje.

Obudowa wykończona po bokach panelami ze stali lakierowanej w kolorze białym, czarnym lub niebieskim. Płyta górna oraz drzwi wykonane z żeliwna. Komora spalania wyłożona FIREX 600, materiałem bazującym na wermikulicie. Podnosi on sprawność oraz wymianę cieplną urządzenia, zapewnia też lepszą wizję ognia. Wyjmowany pojemnik na popiół. Podłączenie do komina od tyłu rurą spalinową o średnicy 8 cm. Pilot radiowy z wyświetlaczem do zarządzania pracą pieca z wbudowaną sondą pomiaru temperatury w pomieszczeniu.

Piec ekologiczny Ravelli DUAL 7  wyposażony jest w inowacyjny system samoregulacji parametrów spalania RDS zapewnijący płynną pracę oraz zawsze najwyższą sprawność spalania. Wbudowana sonda pomiaru temperatury w pomieszczeniu. Możliwość podłączenia zewnętrznego termostatu.  Sonda typu "K", odczytuje temperaturę płomienia bezpośrednio w palenisku, dzięki czemu odczyt jest bardzo dokładny, a reakcja na zmiany jest natychmiastowa.

Piece Ravelli to ekologiczne i ekonomiczne urządzenia grzewcze wyposażone w najnowocześniejszą technologię. Niskie zużycie pelletu potwierdza wysoka sprawność powyżej 90% oraz klasa energetyczna A+.

HERMETIC SYSTEM - piec hermetyczny

Zaawansowany technologicznie system hermetyczny, pobierający 100% powietrza do spalania oraz do systemu czysta szyba bezpośrednio z zewnątrz. Polecany do domów energooszczędnych wyposażonych w wentylację mechaniczną / rekuperację.

INTELLIGENT BRAZIER - samoczyszczący się kocioł Ravelli.

W tradycyjnych piecach opalanych peletem osiadający popiół zasłania otwory niezbędne do przepływu powietrza i utrudnia spalanie. Wiąże się to z częstym ręcznym czyszczeniem, które możemy wykonać dopiero po ostygnięciu pieca.

Opatentowany samoczyszczący się kocioł Intelligent Brazier w pełni automatycznie wykrywa warunki czyszczenia paleniska. W razie potrzeby samoczynnie gasi płomień, przeprowadza czyszczenie i ponownie rozpala płomień. Dodatkowo system optymalizuje zużycie peletu. Automatyczny system czyszczenia zapewnia bezobsługową pracę, a my oszczędzamy czas na rutynową konserwacj. Możemy cieszyć się pięknym płomieniem bez względu na warunki pogodowe.

EKOPROJEKT 2022

Piec spełnia kryteria ekologiczne oraz wymagania dotyczące efektywności energetycznej i emisji cząstek stałych ustanowione w europejskim rozporządzeniu w sprawie EKOPROJEKT 2022. 

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 • wentylator frontowy
 • piec hermetyczny
 • boki ze stali lakierowanej
 • pilot zdalnego sterowania z wbudowaną sondą pomiaru temperatury
 • programator pozwalający ustawić dwa czasy włączenia i wyłączenia w ciągu dnia
 • palenisko żeliwne z wyłożone płytami FIREX 600
 • drzwi żeliwne z szybą płaską
 • panel górny z żeliwa
 • wyjmowany popielnik
 • automatyczne czyszczenie paleniska
 • system czysta szyba
 • możliwość podłączenia zewnętrznego termostatu
 • sonda typu "K"
 • auto Re-start
 • indywidualna regulacja zużycia peletu
 • stand-by
 • Wi-Fi - opcja 
SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%, Norma Ekoprojekt
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO pellet
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

moc nominalna: 6,6 kW

moc minimalna: 3,3 kW

moc grzewcza: 3,5 - 7,2 kW

powierzchnia ogrzewana: do 64 m2

pojemność zasobnika: 15 kg

autonomia pracy: do 20 h

zużycie peletu: 0,7 - 1,4 kg

sprawność: 92,5 %

średnica wylotu spalin: 80 mm - z tyłu 

średnica doprowadzenia powietrza do spalania: 50 mm

waga: 140 kg

szerokość całkowita: 502 mm

wysokość całkowita: 1041 mm

głębokość całkowita: 561 mm

gwarancja: 2 lata

klasa energetyczna: A+

spełnia wymagania antysmogowe: Ekoprojekt 2022

image

image

Grupa Ravelli powstała w roku 1970 i od samego początku rozpoczęła rozwój w kierunku produkcji urządzeń na palet. Główny oferta firmy to nadal piecyki, kominki i kotły na pelet, wyposażone w kompletną automatykę.

Ravelli dzięki długiej tradycji w tej dziedzinie oraz stałemu rozwojowi technicznemu i stylistycznemu, sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Filozofia "ZERO" oznacza dla produktów Ravelli zero ograniczeń w codziennym użytkowaniu: samoczyszczący system piecy nie wymaga codziennej konserwacji oraz absolutna cisza pracujących urządzeń dzięki konwekcyjnemu ogrzewaniu, powoduje komfort każdego dnia.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria RAVELLI

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia