ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • RAVELLI KOCIOŁ C.O. HR EVO 290

Symbol: ravelli-kociol-103

Piec jest przeznaczony do instalacji w systemie centralnego ogrzewania (grzejniki lub podłogówka). Może również zostać wykorzystany do produkcji ciepłej wody użytkowej do zasobnika. Kocioł może również współpracować ze zbiornikiem buforowym lub innym źródłem ciepła.

17675.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSTAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

RAVELLI KOCIOŁ C.O. HR EVO 290

Piec na pelet spełnia rygorystyczne normy – klasa 5 zgodny w Ekoprojektem 2020. Piec jest przeznaczony do instalacji w systemie centralnego ogrzewania (grzejniki lub podłogówka). Może również zostać wykorzystany do produkcji ciepłej wody użytkowej do zasobnika. Kocioł może również współpracować ze zbiornikiem buforowym lub innym źródłem ciepła.

Kompaktowy kocioł na pelet Ravelli HR EVO 290 jest gotowy do pracy, posiada wbudowaną energooszczędną pompę obiegową, naczynie przeponowe oraz zawór bezpieczeństwa.

Kompaktowy kocioł  Ravelli HR EVO jest przystosowany do pracy w układzie zamkniętym.

Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego termostatu pokojowego, zaworu trój-drogowego lub dodatkowej pompy obiegowej.

OBUDOWA PIECYKA WYKONANA Z EMALIOWANEJ STALI W KOLORZE SZARYM. BOKI PIECA ORAZ DRZWI FRONTOWE POSIADAJĄ DODATKOWĄ IZOLACJE TERMICZNĄ, CO ZMNIEJSZA EMISJĘ CIEPLNĄ DO OTOCZENIA.

Kompaktowy kocioł na pelet Ravelli HR EVO 250 posiada wbudowany zasobnik na pelet co pozwala na utrzymanie kompaktowych rozmiarów. Istnieje również możliwość wyposażenia pieca w zewnętrzny zasobnik na pelet o pojemności 250 kg. Wymiary zewnętrzne zasobnika to 700 x 700 x 1550 H (mm). Zasobnik do podłączenia z lewej lub z prawej strony kotła.

Kocioł jest wyposażony w dotykowy panel sterujący z wyświetlaczem LCD. Menu użytkownika jest dostępne w języku polskim.

Ruszt paleniska oraz drzwiczki są wykonane z żeliwa dla zwiększenia wytrzymałości pracy. Piec posiada duży zasobnik na popiół oraz ręczne czyszczenie turbulatorów wymiennika płaszcza wodnego.

Kompaktowy kocioł na pelet Ravelli HR EVO 290 to ekologiczne urządzenia grzewcze zaopatrzone w najnowsze technologie dzięki którym emisja pyłów powodujących smog jest na minimalnym poziomie. Dowiedź się więcej tutaj.

Unikalny system RDS – płynnie regulujący pracę piecyka nawet w trudnych warunkach, zapewnia zawsze najwyższą sprawność spalania.

PALIWO pellet
SZEROKOŚĆ 71-80 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA powyżej 20 kW
GWARANCJA 1-5 lat
WYLOT SPALIN do 150 mm

Wymiary zewnętrzne (front x bok x wys.)

mm

715 – 1300 – 810

Wymiary paleniska (front x bok x wys.)

mm

Wymiary piekarnika (front x bok x wys.)

mm

Wymiary drzwi paleniska (szer. x wys.)

mm

Waga

kg

281

Moc grzewcza

kW

6,4 – 29

Moc nominalna

kW

Moc płaszcza wodnego

kW

5,8 – 27,4

Powierzchnia grzewcza

m3

690

Sprawność

%

94

Zużycie drewna

kg/h

Max. długość polan

cm

Zużycie pelet

kg/h

0,9 – 4,8

Zasobnik na pelet

Kg

68

Rodzaj peletu Æ

mm

6

Pojemność płaszcza wodnego

litr

Max. ciśnienie robocze

bar

Zużycie energii elektrycznej

W

60 – 80

Wylot spalin

mm

130

Powietrze zewnętrzne

mm

50

image

Grupa Ravelli powstała w roku 1970 i od samego początku rozpoczęła rozwój w kierunku produkcji urządzeń na palet. Główny oferta firmy to nadal piecyki, kominki i kotły na pelet, wyposażone w kompletną automatykę.

Ravelli dzięki długiej tradycji w tej dziedzinie oraz stałemu rozwojowi technicznemu i stylistycznemu, sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Filozofia "ZERO" oznacza dla produktów Ravelli zero ograniczeń w codziennym użytkowaniu: samoczyszczący system piecy nie wymaga codziennej konserwacji oraz absolutna cisza pracujących urządzeń dzięki konwekcyjnemu ogrzewaniu, powoduje komfort każdego dnia.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria RAVELLI

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia