ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • OPTI-MYST KOMINEK ELEKTRYCZNY STACK

Symbol: faber-kominek-117

Unikalna formuła do niebanalnej aranżacji pomieszczenia

4835.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 120
Kurier 120
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSTAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

OPTI-MYST KOMINEK ELEKTRYCZNY STACK

Unikalna formuła do niebanalnej aranżacji pomieszczenia – nowoczesny mebel kominkowy, Zestaw składa się z kasety 600 NH LL ze zintegrowaną półką w kolorze białym/brązowym.

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
GWARANCJA 1-5 lat

Waga (kg)

-

Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-myst

tak

Zbiornik na wodę

-

Moc efektu płomienia

-

Kategoria

mebel kominkowy

Kabel z wtyczką

tak

Moc grzewcza (kW)

-

Efekt płomieni niezależny od trybu grzania

-

Pobór energii przez efekt optyczny (W)

250

Kolor

biały + brąz

Termowentylator

-

Palenisko

płonące polana

Przełącznik mocy grzewczej

-

Wysokość (mm)

1000

Termostat

-

Szerokość (mm)

1732

Pilot zdalnego sterowania

tak

Głębokość (mm)

295

image

Grupa Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia