ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • NACZYNIE WZBIORCZE

Symbol: akcesoria-128
401.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
KURIER 60zł 60
KURIER HAAS, HAJDUK I ABX 250zł 250
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

NACZYNIE WZBIORCZE

Naczynie wzbiorcze z zaworem pływakowym

Zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami bezpieczeństwa każdy kominek z płaszczem wodnym w systemie czyli układzie otwartym musi być wyposażony w element zabezpieczający przed wzrostem ciśnienia i objętości wody ponad dopuszczalny poziom. Naczynie wzbiorcze kompensuje zmianę objetości wody spowodowane zmianami temperatury, odprowadza nadmiar wody do kanalizacji oraz automatycznie uzupełnia wodę w instalacji.

Całość naczynia wraz z pokrywą wykonane jest z blachy nierdzewnej, co gwarantuje jego długą żywotność.

Naczynie wzbiorcze wiodącego na rynku producenta techniki grzewczej wykonane jest z najwyższej, jakości blachy nierdzewnej, co zapewnia mu dużo dłuższą żywotność w porównaniu z innymi producentami naczyń tego typu!

image

Urządzenie przeznaczone jest do uzupełniania układu wodnego instalacji zasilającej kominki z płaszczem wodnym. Naczynie WYPOSAŻONE jest w pływak o wysokim współczynniku pływalności oraz odporności. PŁYWAK POSIADA ZAWÓR AUTOMATYCZNEGO UZUPEŁNIANIA UKŁADU WODNEGO!

Naczynie wzbiorcze z zaworem samodopełniającym jest jednym z najważniejszych zabezpieczeń hydraulicznych kominków z płaszczami wodnymi. Jest to zbiornik przyłączony do sieci rurociągowej instalacji ogrzewania wodnego, którego zadaniem jest przyjęcie wody, której objętość wzrasta pod wpływem wzrostu temperatury. Jest ono niezbędne w celu automatycznego uzupełniania braku wody w układzie otwartym kominka, a w razie potrzeby odprowadzić jej nadmiar.

image

 

Specyfikacja:

– pojemność 20 litrów

– przyłącze zaworu napełniającego 1/2"

– pozostałe przyłącza 1"

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia