ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • KLIMOSZ KOCIOŁ MULTICOMBI S5 WYPOSAŻENIE NG

Symbol: klimosz-105

Kotły Klimosz z serii MULTICOMBI 32 (S) to produkt spełniający najbardziej rygorystyczne wymogi norm emisyjnych i ekologicznych.! Minimalizacja zanieczyszczenia środowiska to skutek starannie przemyślanej konstrukcji urządzenia - rozstawu półek oraz ułożenia płyt betonowych i wermikulitowych.

14785.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSTAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

KLIMOSZ KOCIOŁ MULTICOMBI S5 WYPOSAŻENIE NG

Kotły Klimosz z serii MULTICOMBI 32 (S) to produkt spełniający najbardziej rygorystyczne wymogi norm emisyjnych i ekologicznych.! Minimalizacja zanieczyszczenia środowiska to skutek starannie przemyślanej konstrukcji urządzenia - rozstawu półek oraz ułożenia płyt betonowych i wermikulitowych. Wielomiesięczne badania doprowadziły bowiem do usytuowania kanałów przelotowych spalin tak, aby uzyskać możliwie najwyższe sprawności (dochodzące do 90%) przy zachowaniu minimalnych emisji szkodliwych substancji. Produkty z serii Klimosz MultiCombi 32 (S) posiadają certyfikat 5-klasy.

Klimosz MULTICOMBI 32 (S) to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, którego proces produkcji spełnia najwyższe europejskie standardy jakości. Poświadczeniem wytrzymałości i solidności urządzenia jest pełna 10-cio letnia gwarancja, którą firma Klimosz przyznaje na szczelność żeliwnego wymiennika.

Klimosz MULTICOMBI 32 (S) posiada wysoce sprawny trójciągowy żeliwny wymiennik, wykonany z najwyższej jakości włoskiego żeliwa o grubości ścianki do 12mm. Wymiennik tego typu posiada bardzo dużą powierzchnię odzysku ciepła ze spalin, co bezpośrednio przekłada się na wysoką sprawność kotła dochodzącą do 90%. Dzięki temu kocioł Klimosz Combi S cechuje się bardzo małym zużyciem opału, generując więcej ciepła z 1 tony opału.

Klimosz MULTICOMBI 32 (S) posiada certyfikat 5-klasy dla paliw: ekogroszek oraz pelet. Co pozwala w każdym momencie zmienić rodzaj paliwa z ekogroszku na pelet lub na odwrót. Wymogiem koniecznym podczas opalania peletem w kotłach z palnikiem retortowym/rynnowym jest zastosowanie zaworu bezpieczeństwa WATTS STS-20, który jest wtedy stosowany zamiast "strażaka" na zasobniku.

Klimosz MULTICOMBI 32 (S) to polecany model kotła na dotację! - Kocioł nie posiada rusztu dodatkowego a tym samym spełnia wymogi lokalnych oraz krajowych programów ograniczania niskiej emisji.

Klimosz MULTICOMBI 32 (S) posiada uniwersalną i przemyślaną konstrukcję - umożliwia zmianę strony zasobnika, dzięki czemu można go umiejscowić i dostosować do każdego rodzaju kotłowni.

Klimosz MULTICOMBI 32 (S) to niezawodność i bezpieczeństwo Kocioł posiada kilka niezależnych zabezpieczeń termicznych: m.in. czujnik temperatury kotła, czujnik temperatury rury podajnika (w przypadku wykrycia żaru w rurze podajnika wypycha awaryjnie paliwo i wyłącza wentylator). Kocioł posiada również zabezpieczenie działające bez potrzeby prądu w postaci "strażaka" zalewającego zasobnik w sytuacji awaryjnej.

Bezpłatna wstępna regulacja kotła, to forma wsparcia jakie firma Klimosz praktykuje względem nowych użytkowników swoich urządzeń grzewczych. W ramach programu, autoryzowany instalator lub serwisant Klimosz, przeprowadza użytkownikowi krótki instruktaż obsługi i konserwacji kotła, gwarantujący poprawne i niezawodne działanie kotła przez wiele lat.

Palnik rynnowy Klimosz - To niezawodna i solidna konstrukcja - ruszt palnika jest wykonany z żeliwa. Zaletą palnika rynnowego w stosunku do palnika retortowego jest brak kolana retorty - a co za tym idzie mniejsze opory w podawaniu paliwa. Ten rodzaj palnika jest polecany do spalania gorszych jakościowo paliw - ekogroszku / peletu bądź biomasy. Unikalna konstrukcja palnika i procesu spalania w kotłach z palnikiem rynnowym sprawiają, że kocioł nie wymaga dużego ciągu kominowego.

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA powyżej 20 kW
PALIWO ekogroszek
GWARANCJA 1-5 lat, 6-10 lat

image

image

image

Firma KLIMOSZ to jeden z największych w Polsce producentów najwyższej jakości kotłów z certyfikatem 5 klasy oraz Ecodesign; żeliwnych i stalowych, automatycznych na paliwa stałe, pelet i biomasę. Misją firmy jest tworzyć produkty w oparciu o najwyższe standardy technologiczne z zachowaniem restrykcyjnych norm emisji spalin do środowiska naturalnego. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań grzewczych; ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników oraz podgrzewaczy wody DRAZICE, grzejników żeliwnych VIADRUS, grzejników stalowych QUINN oraz akcesoriów techniki grzewczej. W ofercie naszej firmy posiadamy zbiorniki CWU, zbiorniki buforowe KLIMOSZ TANK oraz innowacyjne zbiorniki 3w1 CWU+bufor+sprzęgło hydrauliczne z ogrzewaniem przepływowym w opatentowanych miedzianych wężownicach. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Polsce i w Europie zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Zdobyte w ciągu 25 lat doświadczenie w produkcji kotłów pozwoliło nam wypracować zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zaowocowały szerokim gronem zadowolonych klientów, silną pozycją na rynku oraz mianem lidera w branży grzewczej. Kotły Klimosz tworzymy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, wygodę użytkowania oraz niezawodność. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze działu projektowego zajmujemy się również kompleksową obsługą zarówno dużych inwestycji komercyjnych, przemysłowych jak i inwestycji budownictwa jedno oraz wielorodzinnego.

Gwarancja producenta 2 lata na elementy sterujące

Gwarancja producenta 10 lat na żeliwny wymiennik kotła

Zapraszamy do działu Akcesoria KLIMOSZ

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia